Оперативна ситуація в Миколаївській області

Оперативна ситуація в Миколаївській області

Укрінформ
23 серпня, 12:00 - брифінг на тему: “Оперативна ситуація в Миколаївській області”.

Організатори: Медіа Центр Україна — Укрінформ.

Спікер: Віталій Кім - голова Миколаївської обласної військової адміністрації (онлайн).

Ключові теми:

- оперативна ситуація в області;

- результати операції з виявлення колаборантів та коригувальників вогню.

Формат заходу – офлайн (Зала 1) +  онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube. 

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

У Миколаєві жодних святкових заходів не буде, хоча місто не закриватимуть - Кім

У Миколаєві жодних святкових масових заходів з нагоди відзначення Дня Незалежності України не буде, хоча місто не закриватимуть.

Про це сказав голова обласної військової адміністрації Віталій Кім під час брифінгу в Медіацентрі Україна - Укрінформ 23 серпня, передає кореспондент Укрінформу.

“У Миколаєві жодних святкових масових заходів стосовно відзначення Дня Незалежності України не буде. Місто не закриватимуть, і ми не продовжуватимемо комендантську годину. Але у зв'язку з підвищеним рівнем загрози у ці дні всі працівники комунальних підприємств, органів влади та місцевого самоврядування переведені на дистанційну форму роботи”, - сказав Кім.

Він також порадив мешканцям міста відзначити свято на природі.

Як повідомляв Укрінформ, на території Миколаєва було введено дводобову комендантську годину з 23:00 5 серпня 2022 року до 5:00 8 серпня 2022 року.

24 серпня - День Незалежності України.

Бюджет Миколаївщини наповнюється за рахунок податків від військових, бо бізнес практично не працює - Кім

Бюджет Миколаївської області наповнюється в основному за рахунок податків від військових, бо бізнес практично не працює.

Про це сказав голова обласної військової адміністрації Віталій Кім під час брифінгу в Медіа-центрі Україна - Укрінформ, передає кореспондент Укрінформу.

“Бюджет Миколаївської області наповнюється переважним чином за рахунок того, що ми другі в Україні за кількістю перебування на нашій території військових частин, військовослужбовці котрих отримують зарплату і сплачують податки. Але щодо бізнес-активності, то тут все погано. Не працює 12 найбільших підприємств області”, - сказав Кім.

Він також зазначив, що наразі сільгоспвиробники області зібрали 80 відсотків урожаю. Зараз готуються до сівби озимих.

“Також ми працюємо з урядом щодо включення наших районів, де тривають бойові дії для отримання пільгових кредитів 5-7-9 та гранти, бо там є певні юридичні колізії”, - наголосив голова ОВА.

Як повідомлялося, на Миколаївщині прогнозують зібрати 2,2 млн тонн зернових та зерно-бобових культур.

На Миколаївщині цього року туристичного сезону не було - Кім

На Миколаївщині у 2022 році туристичного сезону не було, а бізнес цієї сфери був залучений до розміщення переселенців, дітей, допомоги ЗСУ.

Про це сказав голова обласної військової адміністрації Віталій Кім під час брифінгу в Медіацентрі Україна - Укрінформ.

“Туристичного сезону на Миколаївщині цього року на загал не було, за винятком окремих підприємств. Більше того, бізнес цієї сфери був залучений до розміщення переселенців, дітей допомоги ЗСУ тощо. Тому наразі ми розглядаємо можливість допомоги, щоб він міг відновитися і запрацювати вже в наступному році”, - сказав Кім.

Як повідомлялося, на Миколаївщині постійно тривають бойові дії у результаті чого з початку війни пошкоджено понад 9,8 тисяч цивільних об’єктів.

Три розбомблені миколаївські виші набрали студентів і вчасно розпочнуть навчання - Кім

Навчання у трьох провідних миколаївських вишах розпочнеться вчасно попри те, що вони були розбомблені російськими загарбниками.

Про це сказав голова обласної військової адміністрації Віталій Кім під час брифінгу в Медіацентрі Україна - Укрінформ 23 серпня.

“Попри те, що три провідні університети Миколаєва були розбомблені російськими загарбниками, навчання в них розпочнеться вчасно. Адже викладацький склад та інші працівники цілі. Вони набрали достатню кількість абітурієнтів, тому працюватимуть в інших, хай не таких зручних приміщеннях”, - сказав Кім.

За його словами, навчання проходитиме як в онлайн, так і в офлайн форматах.

Що стосується середньої школи та дитсадків, то лише приблизно 5 відсотків з них працюватимуть в офлайні. Також батьки самі прийматимуть рішення, чи їх конкретний клас хоче навчатися в очному режимі.

Як повідомлялося, росіяни розбомбили три провідні університети Миколаєва - Національний університет кораблебудування, Чорноморський національний університет імені Петра Могили та Національний університет імені Сухомлинського.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-