Бета-тестування англомовних документів

Бета-тестування англомовних документів

Укрінформ
17 серпня,12:00 -  брифінг на тему: “Бета-тестування англомовних документів”.

Організатори: Медіа Центр Україна — Укрінформ.

Спікер: Мстислав Банік - керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі (онлайн).

Ключові теми:

- бета-тестування англомовних документів,

- шеринг авто,

- іпотека на житло та оформлення документів для виїзду дитини за кордон в додатку «Дія».

Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube. 

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

У Мінцифри очікують завершення бета-тестування пенсійних посвідчень у Дії найближчими тижнями

У Міністерстві цифрової трансформації очікують, що бета-тестування пенсійних посвідчень у застосунку "Дія" може завершитись за один-два тижні.

Про це повідомив керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік на брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ.

"Я думаю, що за тиждень-другий ми зможемо закінчити тестування пенсійних посвідчень і зробити цей документ доступним для всіх, у кого він є", - сказав він.

Банік зазначив, що пенсійні посвідчення за віком будуть автоматично підтягуватись у застосунок, а за інвалідністю чи за вислугою років потрібно буде додати, скориставшись відповідною опцією.

За словами Баніка, у застосунку відображатимуться ті посвідчення, які були видані після 2017 року. Для того, щоб у Дії з'явилися посвідчення, видані раніше, потрібно звернутись до Пенсійного фонду й обміняти старе посвідчення-книжечку на документ нового зразка.

Як повідомлялося, з 4 липня Мінцифри запустило у Дії бета-тестування пенсійного посвідчення та посвідки на тимчасове або постійне проживання.

У "Дії" відображатимуться посвідки на тимчасове або постійне проживання, видані після 2018 року

У застосунку "Дія" відображатимуться посвідки на тимчасове або постійне проживання, видані після 2018 року.

Про це сказав керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ.

"Що стосується посвідок на тимчасове або постійне проживання, умова така: мають бути посвідки після 2018 року, які є вже біометричними", - розповів він.

Банік зазначив, що іноземці, які мають посвідки, зможуть користуватися всіма послугами, доступними в "Дії".

Як повідомлялося, з 4 липня Мінцифри запустило у «Дії» бета-тестування пенсійного посвідчення та посвідки на тимчасове або постійне проживання.

Послуга з оформлення пільгової іпотеки насамперед має з'явитися у застосунку "Дія", а не на порталі - Мінцифри

Міністерство цифрової трансформації України фокусується на тому, щоб запустити послугу з оформлення пільгової іпотеки насамперед у застосунку "Дія".

Про це сказав керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ.

"Ми будемо фокусуватися на мобільному застосунку "Дія", адже майже у 18 млн користувачів він встановлений. Тому велика кількість людей зможе отримати (послугу з оформлення пільгової іпотеки - ред.) тим більше, що зараз багато переміщених осіб", - зазначив він.

Банік додав, що у застосунку оформити іпотеку буде набагато зручніше, ніж на порталі.

Як повідомляв Укрінформ, з 1 жовтня в Україні запрацює програма доступної іпотеки для військовослужбовців, правоохоронців, медиків та педагогів.

Програма передбачає купівлю житла із мінімальним початковим внеском у розмірі 20% та кредитуванням на термін до 20 років. Процентна ставка становитиме 3% і залишатиметься фіксованою протягом усього строку кредиту.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-