Експертна зустріч з журналістами щодо наслідків можливого підриву замінованої Запорізької АЕС

Експертна зустріч з журналістами щодо наслідків можливого підриву замінованої Запорізької АЕС

Укрінформ
9 серпня, 11:30 - експертна зустріч офф-рекордз з журналістами щодо наслідків можливого підриву замінованої Запорізької АЕС.

Організатори: Медіа Центр Україна — Укрінформ.

Спікери: Григорій Плачков - ексочільник Державної інспекції ядерного регулювання; Олександр Суходоля - експерт з критичної інфраструктури, енергетичної та екологічної безпеки, автор аналітичної доповіді «Енергетична зброя у геополітичній стратегії росії»; Олександр Харченко - експерт Центру Оборонних Стратегій та директор Центру досліджень енергетики; Олена Зеркаль - надзвичайний та повноважний посол, колишня заступниця міністра закордонних справ.

Формат заходу – офлайн (Зала 1) .

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1). 

Реєстрація: https://forms.gle/F3UDHM9dML7txyV6A

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Підсумкові матеріали:

Наслідки можливого підриву Запорізької АЕС обговорили на експертній зустрічі

Про наслідки можливого підриву замінованої Запорізької АЕС йшлося під час зустрічі експертів з журналістами в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

До розмови долучились ексочільник Державної інспекції ядерного регулювання Григорій Плачков, експерт з критичної інфраструктури, енергетичної та екологічної безпеки, автор аналітичної доповіді «Енергетична зброя у геополітичній стратегії росії» Олександр Суходоля, експерт Центру оборонних стратегій та директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко, а також колишня заступниця міністра закордонних справ, радниця міністра енергетики Олена Зеркаль.

Головною темою стали можливі наслідки, шляхи розв’язання цієї проблеми зараз або після можливого вибуху на ЗАЕС. На думку експертів, наразі складно прогнозувати розвиток ситуації. За їхніми словами, найвірогідніше, що маніпуляції навколо ЗАЕС – це шантаж України та її партнерів з боку росії.

Також говорили про найкращий варіант дій для України – ініціювати термінове створення робочої групи для міжнародного тиску на росію.

Як повідомлялося, останніми днями російські загарбники обстрілюють Запорізьку АЕС. Ракети влучили, зокрема, поблизу сухого сховища відпрацьованого ядерного палива. Також, за даними Енергоатома, внаслідок обстрілів пошкоджено азотно-кисневу станцію та об'єднаний допоміжний корпус. Залишаються ризики витоку водню та розпилення радіоактивних речовин, також високою є пожежна небезпека. Крім того, пошкоджені три датчики радіаційного моніторингу навколо майданчика ЗАЕС.

6 серпня українська розвідка підтвердила, що російська армія замінувала енергоблоки Запорізької АЕС.

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-