Російський терор та геноцид щодо України: коли побачимо покарання російських злочинців

Російський терор та геноцид щодо України: коли побачимо покарання російських злочинців

Укрінформ
30 червня, 13:00 -  міжнародний круглий стіл на тему: «Російський терор та геноцид щодо України: коли побачимо покарання російських злочинців».

Організатори: Благодійний Фонд «Акцент» за сприяння ГІ «Бурштиновий шлях».

До участі запрошені: Юрій Соболевський - перший заступник голови Херсонської обласної ради; Ігор Семиволос - директор Центру близькосхідних досліджень; Олег Дунда - народний депутат України; Микола Давидюк - політолог та активіст; Сергій Данилов - політолог, заступник директора Центру близькосхідних досліджень; Ігор Петренко - політолог, Міжнародний центр перспективних досліджень; Стасіс Каушиніс - правозахисник Фонду сприяння захисту громадян (Литва); Андрей Андрієвський - головний редактор AVA-TV (Молдова); Андрей Новак - політолог (Німеччина); Ростислав Гольцман - ізраїльський журналіст, медіаексперт; Едуардс Лининьш - оглядач Латвійського Радіо; експерти, правники, журналісти з України та Європи.

Модератори: Дмитро Левусь - співкоординатор ГІ «Бурштиновий шлях», директор ЦСД «Український меридіан»; Олег Лісний - виконавчий директор БФ «Акцент».

Коротко. Учасники заходу проінформують про потребу у виробленні консолідованої міжнародної позиції, яка дозволила б притягнути до відповідальності російських злочинців, керівництво рф, визнати злочинними державні інституції росії. Також вони обговорять, що мають робити Україна та світ задля ефективного покарання агресора.

Додаткова інформація за тел.: (050) 385 16 03 (Дмитро Левусь).

Формат заходу – офлайн (Зала 2) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за півгодини до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: pressroomu@gmail.com

Акредитація триватиме до 12:30 30 червня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу:  https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

На Херсонщині не було дня, щоб не зникали люди - перший заступник голови облради

Перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський заявив, що в Херсонській області не було такого дня, щоб не зникали люди: росіяни забирають їх на вулиці, в громадському транспорті.

Про це він сказав на пресконференції в Укрінформі.

“Те, що відбувається сьогодні на Херсонщині, - це дійсно геноцид. Це один великий злочин…Кожен день до нього додаються нові епізоди. Сьогодні немає жодної людини, яка знаходиться на тимчасово окупованій території, нашої людини, про яку можна сказати, що вона у безпеці. Кожен день у нас зникають люди. Жодного дня не було без повідомлень, що когось орки забрали: на вулиці, із транспорту, навіть громадського транспорту. Таких випадків також достатньо, коли під час проведення фільтраційних процедур вони просто зупиняють маршрутку, тролейбус, автобус і починають перевіряти документи. І достатньо того, що в приватному листування нашої людини було просто слово “орк”, щоб цю людину вивели з цього громадського транспорту, відвезли до катівні”, - розповів Соболевський.

За його словами, у цієї людини завжди без її згоди брали зразки ДНК, відбитки пальців, встановлювали особу і проводили роботу, яка “вже залежить від настрою тих, хто цим займався”.

Соболевський наголосив, що злочини росіян на Херсонщині відбувалися з першого дня захоплення.

“Коли ми говоримо, що в нас сотні викрадених людей, це ми говоримо про людей, з якими досі неможливо встановити зв’язок. Але насправді викрадалися тисячі людей. Цих людей “проганяли” через тортури, через психологічний тиск, через фізичний тиск, їх били, били струмом. Цинізм окупантів доходив до таких меж, коли вони самі викладали відео з цими людьми .. І потім цих людей примушували говорили нісенітницю з приводу фашизму і всього іншого, від чого прийшли звільняли Херсонську область окупаційні війська”, - додав Соболевський.

Він наголосив, що це війна на знищення України та її народу.

Як повідомлялося, раніше Соболевський заявив, що на Херсонщині набирає обертів примусова паспортизація, загарбники розганяють фейки, що Україна відмовиться від соцвиплат і що виплачуватиме їх росія, тому потрібно отримати російський паспорт.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-