Гуманітарна допомога від Чехії. Результати відновлення дорожньої інфраструктури

Гуманітарна допомога від Чехії. Результати відновлення дорожньої інфраструктури

Укрінформ
17 червня, 11:00 -  брифінг на тему: «Гуманітарна допомога від Чехії. Результати відновлення дорожньої інфраструктури».

Організатори: Медіа Центр Україна — Укрінформ. 

Спікер: Андрій Івко - перший заступник голови «Укравтодору». 

Теми до обговорення:

 Гуманітарна допомога від Чехії.

 Старт проєкту на КПП.

 Результати відновлення дорожньої інфраструктури.

Формат заходу – офлайн (Зала 1). 

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання до журналістів прибувати за півгодини до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві. 

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу:  https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16 

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

В Україні вже розчистили 938 кілометрів доріг і збудували 41 тимчасову переправу – Укравтодор

Працівники Державного агентства автомобільних доріг України вже розчистили 938 кілометрів доріг, засмічених внаслідок воєнної агресії російської федерації, а також збудували 41 тимчасову переправу для відновлення транспортного сполучення.

Про це розповів перший заступник голови «Укравтодору» Андрій Івко під час пресконференції в Медіацентрі Україна – Укрінформ на тему «Гуманітарна допомога від Чехії. Результати відновлення дорожньої інфраструктури».

«Зараз ми практично працюємо у всіх регіонах України, але відновленням займаємось лише в Київській, Чернігівській, Сумській, Житомирській, Миколаївській областях. На сьогодні можемо констатувати, що ми вже розчистили 938 кілометрів доріг, а також збудували 41 тимчасову переправу на дорогах державного значення», - розповів він.

Івко нагадав, що Адміністрація державних матеріальних резервів Чеської Республіки також передала Україні два тимчасові мости завдовжки 36 метрів кожен. Один із них прямує до Київської області. Їх монтаж розпочнеться на територіях, які критично потребують відновлення транспортного сполучення. У липні передбачається завершення відповідних робіт.

Як повідомлялося, станом на початок червня загальна сума прямих збитків економіки України від пошкодження та руйнування житлових і нежитлових будівель та інфраструктури становить $103,9 млрд або 3 трлн грн.

Дорожня інфраструктура має бути відновлена за рахунок заморожених коштів рф – Укравтодор

Для відновлення дорожньої інфраструктури необхідно щонайменше 900 мільярдів гривень. І відбудова повинна бути здійснена за рахунок російських коштів, які заморожені в європейських та інших країнах.

Про це заявив перший заступник голови Укравтодору Андрій Івко під час пресконференції в Медіацентрі Україна – Укрінформ на тему «Гуманітарна допомога від Чехії. Результати відновлення дорожньої інфраструктури».

«Внаслідок повномасштабної війни російської федерації проти України зруйновано 305 штучних споруд. Також є 24 тисячі кілометрів доріг, які потрібно розчистити, відремонтувати або взагалі відбудувати. Наразі ми фіксуємо 900 мільярдів гривень – це кошти, які потрібні для відновлення вказаних кілометрів і штучник споруд», - зазначив він.

Івко уточнив, що дорожня інфраструктура має бути відновлена за рахунок коштів російської федерації, які наразі замороженні в європейських та інших країнах. «Якщо говорити про час, за який необхідно відновити зруйновану інфраструктуру, то йдеться приблизно про 2-4 роки. В той час базові речі ми плануємо відновити за один або півтора роки», - додав він.

Як повідомлялось, працівники Державного агентства автомобільних доріг України вже розчистили 938 кілометрів доріг, засмічених внаслідок воєнної агресії російської федерації, а також збудували 41 тимчасову переправу для відновлення транспортного сполучення.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-