Презентація відеопроєкту #РухОпору

Презентація відеопроєкту #РухОпору

Укрінформ
1 червня, 15:30 -  презентація відеопроєкту #РухОпору - відеоуроки, в яких розповідається, як завдати опір противнику на окупованих територіях.

Організатори: Медіа Центр Україна — Укрінформ.

Спікери: Володимир Жемчугов - Герой України, «Луганський Партизан»; Валерія Подкіч - представник військового телебачення, режисер проєкту; Андрій Юсов - представник пресслужби ГУР МО України. 

Формат заходу – офлайн (Зала 1). 

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання до журналістів прибувати за півгодини до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: ukraine.media.centre.kyiv@gmail.com

Акредитація триватиме до 15:00 1 червня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV 

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16 

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали: 

У Києві презентували відеопроєкт #РухОпору

Під гаслом “Боролись тоді — боротимемося й зараз!” відбулася презентація відеопроєкту Військового телебачення #РухОпору

У Медіа Центрі Україна — Укрінформ відбулася презентація відеопроєкту #РухОпору - відеоуроки, в яких розповідається, як завдавати опір противнику на окупованих територіях.

“Головний меседж нашої презентації полягає у тому, що український народ століттями протистоїть російський експансії. Нині російська федерація знову йде нашу країну, і рух опору почався по всій Україні, люди повстають, протистоять і завдають втрат ворогу. Ми створили проєкт, щоб показати, що ми боролись тоді і боротимемося зараз. Це цикл відеоуроків, де є навчальні методичні матеріали, приклади і мотиваційні моменти для боротьби та опору ворогові”, - сказала режисерка проєкту Валерія Подкіч.

Проєкт рух опору - це серія інформаційних фільмів про можливість звичайного громадянина стати на захист свого життя, своєї родини, своєї Батьківщини. Проєкт створено Військовим телебаченням Міноборони України завдяки Головному управлінню розвідки МОУ та головному герою — луганському партизану, Герою України Володимиру Жемчугову.

“Я безпосередній учасник і свідок того, як у 2014-му році цивільна людина могла виступити проти російської армії, організувати партизанський спротив в Луганському регіоні. В невеликих відеоуроках я даю інформацію, ділюсь своїм досвідом, коментую дії, пережиті емоції, щоб люди були готові та знали, як справлятися з цим станом”, - розповів Жемчугов.

Він зазначив, що кожна серія — це посібник щодо проходження короткого військового навчання.

“Нинішнє вторгнення росії не пройде повз цивільних громадян, пересидіти в окупації не вдасться, як це було в 2014-му році. В 2022 році росія знищує не тільки людей, а цілі міста. І щоб вижити кожна людина повинна сама прийняти рішення, де вона буде: залишатися в окупації і стати рабом росії або йти у спротив. Якщо ти щось не зробиш, не зміниш місце проживання, не підеш у спротив, не почнеш захищати свою родину, то прийдуть і знищать тебе”, - наголосив Герой України.

Показ відеопроєкту #РухОпору стартує на YouTube-каналі Військового телебачення. 1-а серія під назвою “Щоденник підпільника” вийде в суботу, 4 червня, о 18:00.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-