Підготовка водіїв та складання іспитів у сервісних центрах МВС за новим порядком

Підготовка водіїв та складання іспитів у сервісних центрах МВС за новим порядком

Укрінформ
17 травня, 12:30 -  брифінг на тему: «Підготовка водіїв та складання теоретичних/практичних іспитів у сервісних центрах МВС за новим порядком».

Організатори: Медіацентр Україна — Укрінформ.

Спікер: Євген Мойсеєнко -  керівник головного сервісного центру МВС.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та  в чаті трансляції на YouTube.

Прохання до журналістів прибувати за півгодини до заходу.  

Акредитація представників ЗМІ:  ukraine.media.centre.kyiv@gmail.com

Акредитація триватиме до 12:00 17 травня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV 

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос. 

Підсумкові матеріали:

Запровадження безкоштовного розмитнення авто з ЄС у два рази збільшило попит на послуги сервісних центрів — Мойсеєнко

Запровадження безкоштовного розмитнення транспортних засобів з ЄС для громадан України збільшило попит на послуги сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ у два рази.

Про це повідомив керівник головного сервісного центру МВС Євген Мойсеєнко під час пресконференції в Медіацентрі Україна - Укрінформ.

“Я бачу, на скільки зріс попит (на купівлю авто — ред.) по тому, як зросла кількість операцій у нашому сервісному центрі. Приблизно у два рази від того, що було наприкінці березня. Це я рахую не по загальній кількості, а по кожному сервісному центру, який був відкритий”, - сказав він.

За словами Мойсеєнка, від збільшення попиту на купівлю авто з ЄС зросло і навантаження на сервісні центри МВС. Тому для зручності громадян у відомстві поновлюють електронну чергу.

Як повідомлялося, 24 березня 2022 року ухвалено Закон №2142-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану», яким передбачено звільнення від сплати митних платежів для фізичних осіб під час ввезення транспортних засобів.

Відповідно до розпорядження уряду від 3 травня № 354-р, наразі переміщення транспортних засобів, придбаних за межами митної території України громадянами України, дозволено через митний кордон у пунктах пропуску «Устилуг», «Грушів» на кордоні з Польщею та у пункті пропуску «Малий Березний» на кордоні зі Словаччиною.

Заступник голови Державної митної служби Олександр Щуцький повідомив, що станом на 14 травня в Україну завезли 80 тисяч автомобілів у межах закону про безкоштовне розмитнення авто з ЄС.

В Україні поновили роботу 125 сервісних центрів МВС

Надання послуг поновили 125 сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ у 21 регіоні України.

Про це повідомив під час пресконференції в Медіацентрі Україна — Укрінформ керівник Головного сервісного центру МВС Євген Мойсеєнко.

“Ми відновили надання послуг у 125 сервісних центрах МВС у 21 регіоні України. З них відновлено роботу шести центрів на деокупованій Сумщині, чотири центри відновили роботу на Чернігівщині та два центри — на Харківщині, незважаючи на те, що там іще тривають бої”, - сказав він.

За словами Мойсеєнка, найближчим часом буде відкрито сервісний центр у Харкові.

Водночас залишаються зачиненими сервісні центри у Херсонській області, Донецькій, Луганській областях та Криму через окупацію, додав він.

Як повідомлялося, серед основних функцій та послуг сервісних центрів МВС — видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та зберігання номерних знаків, оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів. На базі сервісного центру можна скласти іспит для отримання права керування транспортними засобами.

Під час воєнного стану на водійських курсах можна навчатися онлайн - МВС

У період воєнного стану майбутні водії можуть навчатися у застосунках Zoom і Skype.

Про це під час пресконференції «Підготовка водіїв та складання теоретичних/практичних іспитів у сервісних центрах МВС за новим порядком» в Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомив керівник головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ Євген Мойсеєнко.

“Ми на законодавчому рівні закріпили теоретичну підготовку водіїв за допомогою відеоконференцзв’язку. Це всім відомі застосунки Zoom і Skype. Зараз особам, які навчаються на курсах підготовки водіїв, не потрібно бути в класах, і автошкола може здійснювати підготовку онлайн”, - сказав він.

Також було скорочено на 20% обсяг теоретичної підготовки водіїв, розповів Мойсеєнко.

“Це було зроблено шляхом ущільнення викладання таких тем, як будова і технічне обслуговування автомобіля, етика водія транспортного засобу. Це дає змогу автошколам зменшити навчальні програми”, - говорить він.

Крім того, школи отримали можливість зменшувати години теоретичної підготовки і збільшувати практичної.

Всі ці нововведення будуть діяти на період воєнного стану і протягом чотирьох місяців по його завершенню, розповів очільник сервісного центру МВС.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство внутрішніх справ значно спростило отримання під час воєнного стану водійських посвідчень у сервісних центрах. Щоб відновити чи обміняти водійське посвідчення, тепер не потрібна медична довідка.

Крмі того, для відновлення водійського посвідчення достатньо звернутися до будь-якого сервісного центру, надавши лише паспорт та ідентифікаційний код.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-