Енергетичний фронт :виклики війни та відновлення мереж «Укренерго» на звільнених територіях

Енергетичний фронт :виклики війни та відновлення мереж «Укренерго» на звільнених територіях

Укрінформ
12 травня, 12:30  - брифінг на тему: «Енергетичний фронт :виклики війни та відновлення мереж «Укренерго» на звільнених територіях».

Організатори: Медіацентр Україна - Укрінформ.

Спікер: Володимир Кудрицький -  голова правління «Укренерго».

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та  в чаті трансляції на YouTube.

Прохання до журналістів прибувати за півгодини до заходу.  

Акредитація представників ЗМІ:  ukraine.media.centre.kyiv@gmail.com

Акредитація триватиме до 12:00 12 травня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV 

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос. 

Підсумкові матеріали:

«Укренерго» в першому кварталі отримало 2 млрд грн чистого прибутку - Кудрицький

Національна енергетична компанія «Укренерго» за січень-березень 2022 року отримала 2 млрд гривень чистого прибутку та направила до держбюджету майже 500 млн гривень податків.

Про це повідомив голова правління компанії Володимир Кудрицький під час брифінгу «Енергетичний фронт: виклики війни та відновлення мереж «Укренерго» на звільнених територіях» у Медіацентрі Україна - Укрінформ.

«У першому кварталі 2022 року незважаючи на масштабні руйнування, стрімке падіння обсягу передачі електроенергії, відповідно доходів у лютому-березні, ми змогли вийти на 2 млрд грн чистого прибутку. І це навіть попри те, що ми мали компенсувати більше 2,6 млрд грн негативної різниці від валютних курсів», - зазначив він.

Кудрицький додав, що за перший квартал компанія вже сплатила державі майже 500 млн грн податків, а також планує достроково направити ще 120 млн грн задля посилення української економіки та Збройних сил України, які воюють з російськими загарбниками.

Як повідомлялось, НЕК «Укренерго» отримає від Європейського банку реконструкції та розвитку 50 млн євро кредитних коштів, які будуть використані у разі недостатності надходжень.

Укренерго відновило понад 90% енергетичної інфраструктури на деокупованих територіях

НАК «Укренерго» відновила понад 90% енергетичної інфраструктури на територіях, які були звільнені від російських загарбників, та забезпечила надійне постачання електроенергії для більш як шести мільйонів українців.

Про це розповів голова правління компанії Володимир Кудрицький під час брифінгу «Енергетичний фронт: виклики війни та відновлення мереж «Укренерго» на звільнених територіях», проведеного в Укрінформі.

«Україна і енергосистема за роки незалежності ніколи не бачила такого масштабу руйнувань, з якими стикнулась 24 лютого, після початку широкомасштабного російського вторгнення. Цілі області нашої держави стали «жертвами» ворога. І вже після їх деокупації, звільнення на сьогодні нам вдалось відновити понад 90% інфраструктури, забезпечивши таким чином надійне енергоживлення для понад шести мільйонів наших співгромадян», - розповів він.

За словами очільника Укренерго, ті обсяги робіт, з якими стикнулась компанія, стали безпрецедентними. Але завдяки створеним запасам матеріальних ресурсів на складах, було сформовано 40 бригад, які в режимі 24/7 працювали і працюють над відновленням електричної інфраструктури, пошкодженої російськими загарбниками.

«Наразі ми вже відновили 28 високовольтних повітряних ліній і 12 підстанцій. Це приблизно, грубо кажучи, 10% від всієї нашої інфраструктури. Щоб ви розуміли масштаби руйнувань, в нас на Миколаївщині була лінія, яка мала понад 300 пошкоджень. І нам фактично в ручному режимі довелось перебирати цю лінію, аби відновити живлення споживачам», - додав Кудрицький.

Як повідомлялось, НЕК «Укренерго» отримає від Європейського банку реконструкції та розвитку 50 млн євро кредитних коштів, які будуть використані у разі недостатності надходжень.

З 24 лютого в Україні триває російська воєнна агресія. Влада, Збройні сили України, весь народ піднялися на боротьбу з ворогом та чинять йому потужний спротив.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-