Робота Державної міграційної служби в умовах війни

Робота Державної міграційної служби в умовах війни

Укрінформ
12 травня, 11:30 - брифінг на тему: «Робота Державної міграційної служби в умовах війни».

Організатори: Медіацентр Україна - Укрінформ.

Спікер: Наталія Науменко - голова міграційної служби.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та  в чаті трансляції на YouTube.

Прохання до журналістів прибувати за півгодини до заходу.  

Акредитація представників ЗМІ:  ukraine.media.centre.kyiv@gmail.com

Акредитація триватиме до 11:00 12 травня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV 

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос. 

Підсумкові матеріали: 

В Україні одночасно оформлятимуть закордонний і внутрішній паспорти

В Україні запроваджують процедуру одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорту.

Про це повідомила голова міграційної служби Наталія Науменко під час брифінгу в Укрінформі на тему: «Робота Державної міграційної служби в умовах війни».

Очільниця міграційної служби зазначила, що уряд ухвалив відповідну постанову і майже все готово для її реалізації.

«Ми говоримо про експериментальний проєкт, який надасть можливість одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорту нашим громадянам. Скористатися цією послугою громадяни зможуть після офіційного опублікування цієї постанови та врегулювання нами деяких технічних можливостей щодо її реалізації», - сказала Науменко.

За її словами, новація дозволить спростити процедуру отримання громадянами внутрішнього та закордонного паспортів.

«Ми розуміємо, як важливо швидко й безпроблемно отримати нашим громадянам ці два документи в сучасних умовах. Громадяни зможуть приходити до міграційної служби не чотири рази, як це було донині, а два рази – щоб подати документи на ID-картку та закордонний паспорт, а потім одночасно отримати одразу два документи», - наголосила Науменко.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів на засіданні 7 травня затвердив експериментальний проєкт щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

24 лютого російська федерація розпочала новий етап війни проти України – повномасштабне вторгнення, російські загарбники обстрілюють та бомбардують мирні міста й села України. В Україні запровадили воєнний стан.

ДМС проводить аудит підстав для видачі посвідок на проживання громадян рф в Україні

Державна міграційна служба спільно з правоохоронними органами України проводить аудит підстав для видачі посвідок на тимчасове чи постійне проживання громадян рф.

Про це повідомила голова міграційної служби Наталія Науменко під час брифінгу в Укрінформі «Робота Державної міграційної служби в умовах війни».

«Разом із правоохоронними органами ми проводимо абсолютно повний аудит для підстав видачі посвідок на тимчасове чи постійне проживання громадян рф і дозволів на міграцію та громадянство, щоб виокремити тих, які можуть здійснювати проти України певну діяльність», - сказала Науменко, зазначивши, що «є особи, які можуть становити інтерес українських спецслужб».

За її словами, громада вихідців із країн СНД є найчисельнішою в Україні, і зі зрозумілих причин українські правоохоронні органи хочуть знати про них більше.

«Одна з найбільших громад, які мали посвідки на тимчасове й постійне проживання на території України, – це громадяни білорусі та рф або громадяни СНД, це понад 150 тисяч. Ми працюємо, щоб наші правоохоронні органи мали розуміння по кожному цьому кейсу», - наголосила Науменко.

За словами очільниці міграційної служби, нині експерти відомства розробляють проєкт постанови Кабінету Міністрів України з врегульовування цих питань саме для громадян рф, оскільки «є розуміння, що в даному напрямку роботу треба посилювати».

Водночас вона запевнила, що громадяни рф з посвідками на тимчасове чи постійне проживання і надалі мають законні підстави для перебування на території України і безперешкодно в’їжджати та виїжджати через контрольовані пункти пропуску.

Що ж стосується тих росіян і білорусів, які захищають територіальну цілісність України, то вони користуються спрощеною процедурою набуття українського громадянства та численними опціями щодо їхньої легалізації в Україні, нагадала Науменко, наголосивши, що міграційна служба всіляко сприяє цьому.

Як повідомляв Укрінформ, з 15 березня Державна міграційна служба України відновила свою роботу з дотриманням безпеки в умовах воєнного стану.

24 лютого російська федерація розпочала новий етап війни проти України – повномасштабне вторгнення, російські загарбники обстрілюють та бомбардують мирні міста й села України. В Україні запровадили воєнний стан.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-