Україна ‒ мирний дім для всіх нас: звернення на підтримку України

Україна ‒ мирний дім для всіх нас: звернення на підтримку України

Укрінформ
24 лютого, 10:00 - пресконференція на тему: «Україна ‒ мирний дім для всіх нас: звернення на підтримку України»

Організатори: Державна служба України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС), Громадська рада при ДЕСС.

Учасники: Олександр Ткаченко - міністр культури та інформаційної політики України; Олена Богдан - Голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті, модераторка; Ескендер Барієв - голова Громадської ради при Державній службі України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС), голова правління громадської організації «Кримськотатарський ресурсний центр»; Рефат Чубаров - Голова Меджлісу кримськотатарського народу; Ахтем Сеітаблаєв - режисер, актор, продюсер, директор ДП «Кримський дім»; Тетяна Станєва - українська болгарка, режисерка, культурна діячка, директорка громадської організації «ОКО»; Йосиф Зісельс - голова Конгресу національних громад України та Асоціації єврейських організацій та общин (ВААД України); Саїд Ісмагілов - татарин, муфтій Духовного управління мусульман України «Умма»; Емад Абу Алруб - президент Українського центру діалогу та комунікацій, ГО «Українсько-арабська ділова рада»; Ніна Плечак - голова Грецького товариства «Енотіта», Федерація грецьких товариств України; Ісса Садіо Діалло - президент Африканської Ради в Україні (АРУ);  Хассан Алі - голова ГО «Єгипетська діаспора в Україні «Єгипетський дім»; Олександр Арабаджі - президент Київського національно-культурного центру кримських караїмів; Віктор Коврей - етнічний угорець, письменник; Джейхун Маммадов - генеральний секретар Ради Азербайджанців України (РАУ); Ашот Аванесян - голова Ради національних спільнот України (РНСУ).

Коротко. В Україні проживають люди різних етнічних ідентичностей. Незалежна Україна була та залишається рідним домом для всіх, хто цінує мир та свободу. Представники корінних народів України, інших етнічних спільнот, іноземні громадяни, які мешкають в Україні, закликають світ підтримати незалежність і територіальну цілісність України, непорушність її міжнародно визнаних кордонів, мир і безпеку. Текст звернення доступний українською та англійською мовами на офіційному сайті Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) https://dess.gov.ua/zvernennia-etnospilnot-ukrainy та веб-ресурсах етноспільнот України.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів) за дотримання соціальної дистанції 1,5 м.

Відео:

Замовити фото натисніть тут – Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-