Про результати діяльності Державного агентства водних ресурсів України за 2021 рік. Публічний звіт

Про результати діяльності Державного агентства водних ресурсів України за 2021 рік. Публічний звіт

Укрінформ
18 лютого, 11:00 - презентація публічного звіту в. о. Голови Державного агентства водних ресурсів України Олексія Кузьменкова на тему: “Про результати діяльності Державного агентства водних ресурсів України за 2021 рік”

Організатор: Державне агентство водних ресурсів України.

Спікер: Олексій Кузьменков - в. о. Голови Державного агентства водних ресурсів України.

Коротко. Організатори заходу запрошують до участі представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, профільних експертів та ЗМІ.

Додаткова інформація за тел.: (044) 246-71-40 (Надія Тереба).

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів) за дотримання соціальної дистанції 1,5 м.

Підсумкові матеріали:

Держводагентство торік відновило системи берегоукріплення 27 населених пунктів України

У 2021 році в Україні від руйнівної дії повені і паводків було захищено 27 населених пунктів, 2783 садиби та майже 13 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь.

Про це сказав т.в.о. голови Державного агентства водних ресурсів України Олексій Кузьменков під час презентації результатів діяльності держагентства за 2021 рік”, - повідомляє кореспондент Укрінформу.

“У межах реалізації функцій Держводагентства щодо захисту від шкідливої дії вод у 2021 році, нами були проведені роботи по відновленню систем берегоукріплення, захисних дамб, розчищенні русел річок у 27 населених пунктах, усього захищено від паводків 2783 садиби та майже 13 тис. га сільськогосподарських угідь”, - заявив Кузьменков.

За його словами, відповідною державною бюджетною програмою на 2021 рік на ці цілі передбачалося 122,8 млн грн, з яких використано 102 млн грн, що становить 83,5% коштів.

Окрім того, додав очільник відомства, упродовж звітного періоду Державним агентством водних ресурсів відновлено 827 м берегоукріплення, понад 13 км захисних дамб, а також побудовано 5 км дамб та 730 м берегоукріплень.

За минулий рік проведено 41 засідання міжвідомчих комісій по узгодженню роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем, встановлено 2385 режимів роботи водосховищ, водогосподарських систем та каналів і 7750 режимів роботи для орендованих об’єктів. Магістральними каналами агентства в маловодні регіони України подано 1,4 млрд куб м води.

“Основним документом, який регламентує реалізацію державної політики у водному господарстві є загально-державна цільова програма розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну Дніпра. Держводагентство забезпечило підготовку та міжвідомче погодження проєкту закону про продовження дії програми до 2024 року. Зараз проєкт готується на розгляд уряду”, - додав Кузьменков.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-