Про результати звітно-виборчої конференції ФБУ 17 грудня 2021 року

Про результати звітно-виборчої конференції ФБУ 17 грудня 2021 року

Укрінформ
17 лютого, 13:00 - пресконференція  на тему: “Про результати звітно-виборчої конференції ФБУ 17 грудня 2021 року”

Організатор: Федерація боксу України.

Учасники: Павло Добрянський - керівник пресслужби Федерації боксу України, модератор; Ілля Скоропашкін - юрист Федерації боксу України; Юрій Андрійчук - віцепрезидент Федерації боксу України.

Коротко. 17 грудня 2021 року відбулася звітно-виборча Конференція Федерації боксу України (ФБУ), за результатами якої Володимир Продивус був переобраний президентом ФБУ. Однак існують організації, що не визнають Володимира Продивуса керівником провідної боксерської організації України. Тож Федерація боксу України ініціює пресконференцію за участі одного з кращих юристів нашої держави Іллі Скоропашкіна та віцепрезидента ФБУ Юрія Андрійчука, щоб поставити крапку у цьому питанні: відзвітуватися про результати звітно-виборчої Конференції ФБУ.

Акредитація представників ЗМІ: ukrboxing@gmail.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів) за дотримання соціальної дистанції 1,5 м.

Підсумкові матеріали:

Звітно-виборча конференція ФБУ відбулася відповідно до статуту – юрист

Представники Федерації боксу України пояснили, чому переобрання Володимира Продивуса відбулося законно.

Віцепрезидент Федерації боксу України Юрій Андрійчук разом з юристом пролили світло на проведення звітно-виборчої конференції ФБУ, повідомляє Укрінформ.

За словами віцепрезидента ФБУ працює в юридичній площині, незважаючи на протести деяких осередків боксу в Україні через переобрання президента федерації.

«Федерація боксу працює в юридичній площині. Збірна тренується й готується задля участі на чемпіонаті Європи серед представників до 22 років, а національна збірна тренується задля участі на ЧЄ. Якщо хтось хоче зробити рейдерську атаку на федерацію боксу, то хочу зауважити, що цього не вийде. Окрім того, це не має ніякого стосунку до Федерації боксу України. Давайте розділяти ФБУ, яка працює повноцінно, і людей, які роблять «вкиди» в медіа стосовно того, що щось працює не так», - сказав Андрійчук.

Більше того, віцепрезидент зауважив, що всі зібрання, неініційовані федерацією, будуть вважатися неправомірними, а її учасники будуть виключені з ФБУ.

«Конференція, яку частина осередків планує провести 22-го лютого, є неправомірною. Всі її учасники будуть виключені з ФБУ. Також подібні дії можуть стати причиною виключення української федерації з міжнародної федерації боксу (AIBA)», - зауважив Андрійчук

Юрист ФБУ Ілля Скоропашкін пояснив, чому перевибори президента федерації пройшли відповідно до затвердженого статуту.

«Наші осередки є юридичними особами. Вони самостійно обирають своїх керівників. Так само вони вирішують чи брати участь в діяльності Федерації боксу України, чи делегувати своїх представників. Якщо вони не делегують своїх представників, то відмовляються від участі в роботі ФБУ, в конференції. Якби 12 представників не приїхали б, то конференція не відбулася б. Натомість у нас 7 осередків відмовилися посилати своїх делегатів, а 5 не приїхали просто без попередження. Враховуючи цей факт, можу сказати, що 13 федерацій брали участь у конференції.

В статуті прописано, що для правомірності проведення звітно-виборчої конференції і подальшої юридичної сили її результатів потрібно 2/3 від загальної кількості делегатів. У нас їх було 18 по факту (5 не приїхало) і ми маємо 13 представників, а це більше за дві третини від загальної кількості заявлених делегатів. Враховуючи це, можу сказати, що все легально», - заявив Скоропашкін.

Як повідомляв Укрінформ, 17 грудня 2021 року на звітно-виборчій конференції Федерації боксу президентом ФБУ переобрали Володимира Продивуса. Згідно із заявами керівників Київської обласної федерації боксу, Київської міської, Житомирської, Рівненської, Хмельницької, Кіровоградської, Харківської, Полтавської, Сумської, Одеської, Чернігівської та Донецької областей представники їхніх організацій у звітно-виборчій конференції ФБУ участі не брали, а отже до кворуму (мінімум 17 федерацій) є питання.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-