Меморандум про співпрацю між Грузинським Національним Легіоном і спортивними федераціями України

Меморандум про співпрацю між Грузинським Національним Легіоном і спортивними федераціями України

Укрінформ
15 лютого, 12:30  - брифінг на тему: «Підписання Меморандуму про співпрацю між Добровольчим підрозділом «Грузинський Національний Легіон» і спортивними федераціями України»

Організатори: Українська федерація карате і Добровольчий підрозділ «Грузинський Національний Легіон».

Учасники: Мамука Мамулашвілі - командир «Грузинського Національного Легіону»; Ілля Шевляк - президент Спортивного комітету України; Іван Дутчак - президент Української федерації карате; Олександр Брикульський - віце-президент Спортивного комітету України; Ольга Павленко - президент Національної федерації кікбоксингу України; Сергій Левчук - координатор проєкту співпраці, модератор.

Питання до обговорення:

- Добровольчий підрозділ «Грузинський Національний Легіон» розгорнув програму підготовки територіальної оборони у зв’язку із загрозою російського вторгнення.

- До тренувань у рамках цієї програми долучаються близько 17 тисяч добровольців з 27 країн світу.

- До програми громадянської оборони приєдналася Українська федерація Карате, яка залучає інші федерації спортивних єдиноборств України.

Довідково. Грузинський національний легіон – військовий підрозділ, що був заснований 2014 року добровольцями-грузинами, і брав участь в російсько-українській війні на боці України. Від 24 лютого 2016 р. - у складі Збройних сил України, легіон інтегрувався у 25 батальйон «Київська Русь» 54-ї ОМБр (3-тя рота). В історії України це перший випадок, коли до складу Збройних сил офіційно прийнято іноземців.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів) за дотримання соціальної дистанції 1,5 м.

Підсумкові матеріали:

Спортивні федерації України та «Грузинський національний легіон» підписали меморандум про співпрацю

Меморандум про співпрацю підписали у вівторок спортивні федерації України та добровольчий підрозділ «Грузинський національний легіон».

Під час пресконференції в Укрінформі підписи під документом поставили командир легіону Мамука Мамулашвілі, а також керівники Української федерації карате, Національної федерації кікбоксингу ВАКО і Спортивного комітету України, передає кореспндент агентства.

«У зв'язку із загрозою російського вторгнення добровольчий підрозділ «Грузинський національний легіон» розгорнув програму підготовки територіальної оборони, - сказав координатор проєкту, модератор Сергій Левчук. - До тренувань у рамках цієї програми долучаються близько 17 тисяч добровольців з 27-ми країн світу. Сьогодні кожен українець має зробити для себе вибір, як він діятиме у тій чи іншій ситуації. Є велика частина нашого суспільства, яке налаштовано патріотично, рішуче. Хочу наголосити, це не формування якихось нових військових підрозділів, це ініціатива з навчання цивільних груп населення у надзвичайних ситуаціях. З ініціативою виступили громадські спортивні організації. Її підтримав «Грузинський національний легіон». Нині розглядаємо програму курсів для спортсменів, тренерів, суддів, менеджерів. Усі наші дії відбуваються виключно на волонтерських зазадах. Українські спортсмени дисципліновані, злагоджені, вміють підставляти плече і показувати командний дух. Тому ми вирішили розпочати саме зі спотивних федерацій».

Мамука Мамулашвілі висловив упевненість, що до цієї співпраці в Україні доєднаються й інші організації.

«Я дуже радий, що нам випала нагода поділитися своїм досвідом з українцями, співробітничати з такими поважними спортивними федераціями. Упевнений, що до нашої ініціативи доєднаються й інші організації. Думаю, що ця співпраця принесе користь усім. Спортсмени вже мають базову фізичну підготовку, військовим, медичним аспектам можна навчити. Ми вісім років захищаємо Україну, робимо все, щоб українці були вільними. Як відомо, незалежність і воля безцінні», - зазначив командир «Грузинського національного легіону».

Президент Української федерації карате Іван Дутчак розповів, що співпраця з легіоном вже розпочалася, а черговий тренінг пройде 18-20 лютого.  

«У ситуації, що склалася нині, вважаю, громадяни України мають об'єднуватися. Нині саме той момент, коли маємо показати приклад такого об'єднання, згуртування.  Члени нашої федераці, інших організацій мають змогу випрацювати для себе план дій, як допомогти державі, як вратувати своє життя в екстремальній ситуації. Ми радо прийняли пропозицію «Грузинського національного легіону» про проведення тренінгів. Федерація вже розпочала роботу з легіоном, яка є дуже корисною. Наш наступний тренінг прохойде 18-20 лютого. Прошу усіх бажаючих звертатися до нашої федерації та інших зазначених спортивних організацій», - закликав Дутчак.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-