Презентація фотоальбому «Незалежність. Найкращий час»

Презентація фотоальбому «Незалежність. Найкращий час»

Укрінформ
26 січня, 12:00 - презентація фотоальбому «Незалежність. Найкращий час» 

Організатор: Український інститут національної пам’яті.

Учасники: Олександр Ткаченко - міністр культури та інформаційної політики України; Антон Дробович - голова Українського інституту національної пам’яті;  Ганна Шерман - директорка видавничого дому «Антиквар». 

Коротко. Фотоальбом «Незалежність. Найкращий час» / «Independence. Prime Time» приурочений до 30-ї річниці проголошення Незалежності України. На сторінках видання 30 років незалежності показані крізь об’єктив фотокореспондентів «Укрінформу». Фотоархів агентства – найбільший у країні, він налічує понад півмільйона фото, тож саме там зберігається найповніший фотолітопис нашої новітньої державності. Більшість світлин опубліковані в альбомі вперше.

Утім презентований фотоальбом не є ілюстрованою історією України, радше це сфокусований погляд на шлях, пройдений країною за цей час, на сумні, радісні, хвилюючі та пам’ятні події, свідками й учасниками яких ми були. Кожному з п’яти розділів видання передує есе публіциста, письменника й театрального критика Віталія Жежери, яке допомагає відчути атмосферу й дух на тих відтинках нашого спільного шляху у 30 років завдовжки.

Фотоальбом виданий одразу українською та англійською мовами. Він вийшов друком у видавничому домі «Антиквар». Учасники презентації зможуть отримати примірник фотоальбому.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів) за дотримання соціальної дистанції 1,5 м.

Підсумкові матеріали:

УІНП презентував альбом зі світлинами фотокореспондентів «Укрінформу»

Український інститут національної пам’яті спільно з Укрінформом та видавничим домом «Антиквар» презентували фотоальбом до 30-ї річниці проголошення Незалежності України - «Незалежність. Найкращий час».

Презентація фотоальбому відбулась під час пресконференції в Укрінформі.

"У цій добірці фотографій закарбована пам'ять, яка найкраще передається емоціями. І в контексті тих подій, які відбувалися останні 30 років. Частину цих фотографій ніколи ніхто не бачив, вони практично всі сформовані з бази Укрінформу, що дуже приємно. Вони дозволяють зануритися в ту історію, яка була різною, спогади у нас різні, в тому числі там відображена наша війна на Сході з росіянами. І в час, коли говорять - нападуть чи не нападуть, ми відповідаємо просто - напали вже давно, ще вісім років тому назад ", - сказав під час презентації міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

За його словами, світлини у фотоальбомі дозволяють кожному відчути заново ті події, які відчувала країна впродовж цих 30 років.

На сторінках видання 30 років Незалежності показані крізь об’єктив фотокореспондентів «Укрінформу». Фотоархів агентства – найбільший у країні, він налічує понад півмільйона фото, тож саме там зберігається найповніший фотолітопис нашої новітньої державності. Більшість світлин опубліковані в альбомі вперше.

Презентований фотоальбом не є ілюстрованою історією України, радше це сфокусований погляд на шлях, пройдений країною за цей час, на сумні, радісні, хвилюючі та пам’ятні події, свідками й учасниками яких ми були. Кожному з п’яти розділів видання передує есе публіциста, письменника й театрального критика Віталія Жежери, яке допомагає відчути атмосферу й дух на тих відтинках нашого спільного шляху у 30 років завдовжки.

Фотоальбом виданий одразу українською та англійською мовами. Він вийшов друком у видавничому домі «Антиквар».

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-