Презентація трирічної програми у сфері «Жінки, мир та безпека»

Укрінформ

25 січня о 10:00 відбудеться пресконференція на тему: «Презентація трирічної програми у сфері «Жінки, мир та безпека» від Посольства Нідерландів в Україні та Українського жіночого фонду» (Зала 1).

Організатор: Посольство Королівства Нідерландів в Україні.

Учасники: Катерина Левченко - Урядова уповноважена з питань гендерної політики; Пітер ван Вліт - заступник Голови Місії Посольства Королівства Нідерланди в Україні; Олеся Бондар — модераторка, Український жіночий фонд.

Коротко. Посольство Нідерландів в Україні представить нову програму у сфері «Жінки, мир та безпека», яку впродовж трьох років буде реалізовувати Український жіночий фонд. 

Акредитація представників ЗМІ: olha.sytnik@prhouse.com.ua

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів) за дотримання соціальної дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Пресцентру: (044)  299-03-32

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-