«Моя Незалежність»: історії людей, що творять нашу країну

«Моя Незалежність»: історії людей, що творять нашу країну

Укрінформ
1 грудня, 16:00 - офіційне представлення проєкту «Моя Незалежність»: історії людей, що творять нашу країну”

Організатор: Міністерство культури та інформаційної політики України.

Учасники: Ганна Красноступ - директор Директорату з питань інформаційної політики та інформаційної безпеки Міністерства  культури та інформаційної політики України; Галина Григоренко - Голова Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти; Еліна Високовська - продюсерка проєкту та керівниця команди «Light Communication»; Валерій Харчишин - український рок-музикант, лідер рок-гурту «Друга Ріка» (Житомирщина); Ірма Вітовська-Ванца - українська акторка театру та кіно, продюсерка, громадська діячка, заслужена артистка України (Івано-Франківщина); Наталія Сумська - українська акторка та телеведуча, народна артистка України (Київщина); Олексій Ботвінов - український піаніст-віртуоз, народний артист України, кавалер ордену Зірки Італії, засновник Міжнародного музичного фестивалю «Odessa Classics» (Одещина).

Коротко. Проєкт «Моя Незалежність» підготовлений до 30-річчя Незалежності України Міністерством культури та інформаційної політики України за сприяння Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти. «Моя Незалежність» - це серія документальних короткометражних фільмів, яка складається з 26 історій про 26 талановитих українців, які представляють всі області України, Київ та Автономну Республіку Крим. Люди, які виросли чи ведуть діяльність у певній області, розповідають про свій рідний край та про свою роботу. Цей проєкт є своєрідною фіксацією різних характерів, темпів, колориту областей, які не схожі одна на одну, але водночас разом складають єдину цілісну державу.

Тізер проєкту: https://www.youtube.com/watch?v=RatgPAHqeJM

Акредитація для представників ЗМІ до 30 листопада 2021 року до 19.00 за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1LWy7dhpimXsBSyac_a1YpviPbbAT9tGkjoRiubX8R3A/edit

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів) за дотримання соціальної дистанції 1,5 м.

Підсумкові матеріали:

Держмистецтв презентувало проєкт «Моя незалежність», який розповідає про всі області України

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти презентувало проєкт «Моя незалежність», який включає в себе короткі документальні фільми про кожну область України. Презентація проєкту відбулася під час пресконференції в Укрінформі.

"Проєкт підготовлений до 30-річчя Незалежності України. І власне чому ми презентуємо його саме сьогодні? Саме сьогодні ми маємо 30-ту річницю від (часу проведення - ред.) Всеукраїнського референдуму, на якому більше 90 % наших співгромадян, які на нього прийшли і проголосували, підтримали незалежність нашої країни, і таким чином висловили своє бажання жити у вільній і незалежній країні. Символічна і назва цього проєкту - "Моя незалежність", і він саме про те, що для нас наша незалежність", - сказала голова Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти Галина Григоренко.

Вона зазначила, що назва проєкту “Моя незалежність” ніби переносить з рівня загальнодержавного на рівень особистісний, рівень героїв нашого сьогодення.

«Моя Незалежність» - це серія документальних короткометражних фільмів, яка складається з 26 історій про 26 талановитих українців, які представляють всі області України, Київ та Автономну Республіку Крим. Люди, які виросли чи ведуть діяльність у певній області, розповідають про свій рідний край та про свою роботу. Цей проєкт є своєрідною фіксацією різних характерів, темпів, колориту областей, які не схожі одна на одну, але водночас разом складають єдину цілісну державу.

Своєю участю проєкт підтримали: музикантка Ната Жижченко (ONUKA), письменник Сергій Жадан, телеведучий та громадський діяч Олександр Педан, акторки Наталя Сумська та Ірма Вітовська-Ванца, співак Валерій Харчишин, піаніст Олексій Ботвінов, перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова та громадська діячка Зоя Литвин.

Реалізувала проєкт продакшн Light Communication, на чолі з продюсеркою Еліною Високовською. Команда складалась із 45 фахівців, які протягом декількох місяців працювали над створенням усіх фільмів.

Сценаристи: Ангеліна Смикало та Світлана Лихограй.

Режисери: Володимир Рудик, Катерина Лемешинська, Олексій Даруга, Андрій Оленич.

Композитори Олексій Горбик та Андрій Пономарьов створили для проєкту унікальні авторські мелодії, які відображають індивідуальність кожного регіону.

Проєкт підготовлений Міністерством культури та інформаційної політики України за сприяння Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Як повідомляв Укрінформ, 1 грудня 2021 року в Україні відзначають тридцяту річницю Всеукраїнського референдуму щодо незалежності України, на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт проголошення незалежності України, ухвалений 24 серпня 1991 року Верховною Радою.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-