Квест «Від імажинеру до технологій постмодерної сучасності»

Укрінформ

29 листопада о 14:00 відбудеться презентація на тему: "Квест "Від імажинеру до технологій постмодерної сучасності" (Зала 1).

Організатор: Афонін Е.А.

До участі запрошені: представники Міністерства освіти і науки України, Української та Французької наукових шкіл архетипіки, Української технологічної академії, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту економіки і прогнозування.

Модератор:  Тетяна Новаченко.

Коротко. Україна дедалі просувається шляхом демократизації, все чіткіше її обриси набувають ознак постмодерної сучасності. Все більш впливовою на поведінку людей в суспільстві стає їх глибинна несвідома реакція – імажинер, яку досліджував французький антрополог Жільбер Дюран. Багато в чому саме ця реакція, цей «первісний процес» стає основою сучасних соціально-гуманітарних технологій.

Ось чому такого важливого значення для України набуває франко-український переклад головної праці Жільбера Дюрана «Антропологічні структури уявного» (1960), яку недавно опубліковано Видавничим домом «Києво-Могилянська академія» і буде презентовано під час заходу.

Довідково. Проєкт було ініційовано в рамках п’ятирічної співпраці Української та Французької наукових шкіл архетипіки та підтримано Українською технологічною академією, Національною академією наук України та Національною академією педагогічних наук України. Учасники квесту матимуть змогу ознайомитися з ідеями Почесного професора Сорбонни Мішеля Маффесолі на тему: "Цифрова культура і постмодерн".

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів) за дотримання соціальної дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Пресцентру: (044)  299-03-32

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-