Презентація проєкту «Обери свободу»

Презентація проєкту «Обери свободу»

Укрінформ
28 жовтня, 10:00 - пресконференція-презентація на тему: «Презентація проєкту «Обери свободу»

Організатор: Громадська організація «Всеукраїнський Культурно-просвітницький Центр «Нове життя»».

Учасники: Олена Петрик - автор і керівниця програми «Формування навичок поведінки у дітей та підлітків, причини та шляхи вирішення проблем, викликаних кризовими явищами»; Володимир Тищенко - представник ГО ВКПЦ «Нове життя»; Антон Гулідін - радник міністра внутрішних справ України; Катерина Сітовська - державний експерт експертної групи з питань реформування системи усиновлення та захисту прав дітей Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики; Віктор Масловський - головний спеціаліст, Державна служба України з етнополітики та свободи совісті.

Питання для обговорення: 

- причини виникнення та формування девіантної поведінки у дітей та підлітків;

- особливості оновленої програми у формуванні навичок безпечної поведінки  у дітей та підлітків;

- практичність і застосування програми у діагностиці та корекції поведінки;

- можливість використання посібника як допоміжного матеріалу як педагогічними працівниками (психологами, соціальними педагогами, корекційними педагогами, асистентами вчителів, керівників гуртків), так і батьками.

Коротко. Громадська організація «Всеукраїнський Культурно-просвітницький Центр «Нове життя»» презентує проєкт «Обери свободу» в рамках оновленої  програми «Формування навичок безпечної поведінки  у дітей та підлітків, причини та вирішення проблем, викликаних кризовими явищами» за  навчально-методичним посібником, який схвалений для використання в загальноосвітніх навчальних закладах (протокол №2 від 28.08.2020 року), за якою працюють лектори, волонтери по всій території України.

Оригінальність оновленої програми полягає в тому, що в неї включені практичні поради щодо діагностики та корекції поведінки дітей та підлітків, досвід викладачів, відповідно до  потреб суспільства, де майже кожен вчитель/вчителька можуть набути базові знання з корекційної педагогіки, особливо молоді спеціалісти без багаторічного досвіду роботи. Для роботи з дітьми, які знаходяться в групі соціального ризику, та схильними до девіантної поведінки, як допоміжний матеріал для педагогічних працівників: психологів, соціальних педагогів, корекційних педагогів, асистентів вчителів, керівників гуртків та батьків, які пройшли навчання за цією програмою тощо.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com 

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

В Укрінформі презентували оновлену програму з формування навичок безпечної поведінки дітей і підлітків

Громадська організація "Всеукраїнський Культурно-просвітницький Центр "Нове життя" презентувала проєкт "Обери свободу" в рамках оновленої програми "Формування навичок безпечної поведінки у дітей та підлітків, причини та вирішення проблем, викликаних кризовими явищами".

Захід відбувся в Укрінформі.

«Сьогодні ми презентуємо оновлену програму під назвою «Обери свободу». Ця програма – це формування навичок безпечної поведінки у дітей та підлітків і причини та шляхи вирішення проблем, викликаних кризовими явищами», - сказав представник ГО ВКПЦ «Нове життя» Володимир Тищенко.

Він зауважив, що ця програма отримає гриф Міністерства освіти і науки для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Тищенко також розповів, що відповідна програма діє вже 25 років в освітньому середовищі, її пройшло багато тисяч педагогічних працівників, психологів, лікарів, волонтерів, батьків по всій Україні. Завдяки програмі підлітки дізналися про заходи профілактики ризикової поведінки, залежностей та кризових явищ.

«Статистика невтішна в Україні. Тому наш авторський колектив оновив програму», - сказала авторка і керівниця програми Олена Петрик.

Вона наголосила, що діти, які перебувають у зоні ризику, - це не тільки діти з неблагополучних сімей, це діти, які недообстежені в комплексі.

За словами Петрик, автори програми об’єднали зусилля не тільки педагогів, психологів, а й фахівців із корекційної педагогіки. Це логопеди, дефектологи, люди, які знаються не тільки на тому, як навчити дитину, а як попередити, скоригувати поведінку, мислення, навчити дитину навчатися.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-