До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Укрінформ

18 жовтня о 10:00 відбудеться пресбрифінг на тему: “До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми” (Зала 1).

Організатор: Національна соціальна сервісна служба України.

Спікер: Ольга Ревук - заступниця міністра соціальної політики України.

До участі запрошені: представники Міністерства внутрішніх справ України та Міграційної поліції; Міністерства освіти України та Міжнародної організації «А21».

Коротко. 18 жовтня 2021 року світова спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, до якого приурочено брифінг за участі представників Національної соціальної сервісної служби, Міністерства внутрішніх справ України та Міграційної поліції, Міністерства освіти України та Міжнародної організації «А21», які є суб’єктами національного механізму взаємодії, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Проблема торгівлі людьми є масштабною, її вирішення потребує консолідованих зусиль різних структурних підрозділів. З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми ми хочемо ініціювати діалог між суб’єктами, які за законодавством України мають взаємодіяти заради подолання несправедливості торгівлі людьми в Україні. Під час брифінгу усі суб’єкти взаємодії розкажуть про діяльність, проведену ними, та поділяться досягненнями 2021 року. Крім того, це хороша нагода задати траєкторію дій на наступний рік.

Довідково. Національна соціальна сервісна служба цього року ініціювала навчання фахівців на місцях та залучила до цього провідних експертів міжнародних громадських організацій. Підвищення рівня обізнаності та мотивації виконавців є важливою складовою успішної боротьби з масштабними проблемами.

Міністерство внутрішніх справ України та Міграційна поліція прозвітують про виявлені кримінальні правопорушення за статтею 149 КК, про кількість ліквідованих злочинних угруповань та про кількість врятованих постраждалих, які отримали шанс на свободу та гідне життя.

Міністерство освіти і науки України разом з Міжнародною організацією «А21» презентує посібник для психологів, соціальних працівників та педагогів, метою якого є підвищити їх рівень обізнаності для подальшого виявлення випадків втягнення учнів у ситуації торгівлі людьми та запобігання таким ситуаціям.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора - Укрінформ - показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід у зал тільки у масках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Пресцентру: (044)  299-03-32

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-