Незаконний призов у Криму

Укрінформ

 18 жовтня о 12:00 відбудеться пресконференція на тему: «Нові докази воєнного злочину РФ у Криму» (Зала 1).

Організатори: Кримська правозахисна група; прокуратура АР Крим та м. Севастополя.

Учасники: Олександр Сєдов - аналітик Кримської правозахисної групи; Ігор Поночовний - керівник прокуратури АР Крим та м. Севастополя; Ганна Микитенко - юрисконсульт та проєктний менеджер міжнародної організації Global Right Compliance; Володимир Чекригін - заступник голови правління Кримської правозахисної групи, модератор.

Коротко. Правозахисники, експерти та представники прокуратури АР Крим та м. Севастополя розкажуть про нові факти незаконного призову кримчан до збройних сил РФ і пропаганду цієї служби серед жителів окупованої території, а також роз’яснять, чому ці дії є воєнним злочином. Під час заходу буде презентовано відео, в якому будуть названі особи, причетні до скоєння цього воєнного злочину.

  Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід у зал тільки у масках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Пресцентру: (044)  299-03-32

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-