Створено настільну гру для популяризації міфології України

Укрінформ

19 жовтня о 12:30 відбудеться презентація настільної гри для школярів “Чарівний світ. Джерело сили”, створеної для популяризації української міфології (Зала 1).

Організатор: ГО “Чарівний світ ЮА”.

Спікер: Нік Лисицький - автор та керівник проєкту “Чарівний світ”.

Коротко. Команда проєкту Чарівний світ.UA, яка минулого року випустила мобільний додаток з українськими міфічними героями, створила оригінальну настільну гру «Чарівний світ. Джерело сили», яка має стати новим кроком у популяризації нашої міфології.

Це карткова гра, розрахована на дітей молодшого і середнього шкільного віку та сімейну аудиторію. За задумом творців, вона допоможе дітям та дорослим познайомитися з героями української міфології та цікаво провести час, відкриваючи їхні «суперсили».

Гру створено в рамках програми «Діти культури» за підтримки Українського культурного фонду. Перший тираж гри безоплатно розповсюджується серед вибраних шкіл з різних регіонів України.

Настільна гра «Чарівний світ. Джерело сили» створена за методологією едьютейнменту і виконуватиме не лише розважальну, а й освітню функцію. За допомогою спеціальних інформаційних карток з QR-кодами, гравці зможуть дізнатися більше про історії героїв та їх здібності, завітавши на сайт проєкту.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатися з думкою авторів проєкту.

Довідково. Чарівний світ UA - культурна ініціатива, яка вперше в історії України здійснює комплексну візуалізацію та діджиталізацію пантеону героїв української міфології.

Це стратегічний для культурного простору України проєкт, мета якого - збереження української міфології, включення її в національний та світовий культурний контекст, створення нових сенсів та змістів.

У 2020 році команда проєкту створила навчально-розважальний мобільний додаток з доповненою реальністю (AR), орієнтований на дитячу та підліткову аудиторію. Серед міфічних героїв, які з’явилися в додатку, - праукраїнські боги Перун, Велес, Сварог, карпатський персонаж Чугайстер, донецький підземний дух Шубін, казкові персонажі — Ох, Кобиляча Голова та інші (всього ― 20 персонажів).

Окрім настільної гри команда Чарівний світ UA вже працює над анімаційним серіалом з українськими міфічними героями, а також готує до видання інтерактивну книгу.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на  YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора - Укрінформ - показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід у зал тільки у масках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Пресцентру: (044)  299-03-32

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-