30-та річниця відновлення Незалежності Азербайджанської Республіки та 30-та річниця встановлення азербайджансько-українських дипломатичних відносин

Укрінформ

18 жовтня об 11:00 відбудеться круглий стіл на тему: “30-та річниця відновлення Незалежності Азербайджанської Республіки та 30-та річниця встановлення азербайджансько-українських дипломатичних відносин” (Зала 2).

Організатор: Посольство Азербайджанської Республіки в Україні.

До участі запрошені: Ельміра Ахундова - Надзвичайна і Повноважна Посол Азербайджанської Республіки в Україні; Олексій Резніков - віце-прем’єр-міністр України ‒ міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України; представники керівництва МЗС України; Міністерства інфраструктури України та Міністерства економіки України; державні посадовці високого рівня, депутати Верховної Ради України, керівники відомих наукових інститутів і вищих навчальних закладів України, представники ЗМІ України та Азербайджану.

Коротко. Під час заходу відбудеться обговорення у колі політиків та експертів успіхів і проблем, пов’язаних із здобуттям незалежності Азербайджанською Республікою та Україною, а також викликів, що стоять перед двома державами на порозі наступних десятиліть.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмежувальними заходами, кількість мість обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід до зали тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-