Як в Україні організовують виробництво апаратів ШВЛ професійного класу

Укрінформ

23 вересня об 11:00 відбудеться пресконференція на тему: «Організація виробництва апаратів штучної вентиляції легень професійного класу в Україні» (Зала 1).

Організатор: ТОВ «Боді-Формінг» (м. Київ).

Учасники: Сергій Фаренік - директор ТОВ «Боді-Формінг»; Юрій Семененко — інженер-конструктор; Ігор Дармограй - юрист, модератор; Ігор Романенко - д.м.н., професор кафедри неврології Луганського державного медичного університету; Ірина Романенко - д.м.н., вчений секретар Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів та тканин МОЗ України.

Питання для обговорення:

- презентація діючого прототипу сучасного апарату ШВЛ професійного класу, розробленого в Україні вітчизняними інженерами-конструкторами;

- обговорення питання пошуку приватних, міжнародних публічних або державних інвесторів для організації сертифікації і виробництва апаратів ШВЛ в Україні;

- можливість державної підтримки для організації виробництва апаратів ШВЛ в Україні;

- участь вітчизняного виробника у закупівлях апаратів ШВЛ медичними закладами з огляду на прогнозовану хвилю епідемії агресивніших штамів вірусу COVID-19.

Довідково. Від початку пандемії COVID-19 з березня 2020 року фахівцями ТОВ «Боді-Формінг» (м. Київ) проводиться робота з інвентаризації та ремонту обладнання, необхідного для здійснення медичних процедур із застосуванням апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ). В результаті проведеної в 2020-2021 роках інвентаризації стану апаратів ШВЛ у медичних закладах Києва та Київської області відремонтовано понад 60 апаратів ШВЛ вітчизняного та іноземного виробництва.

З огляду на те, що в Україні відсутнє власне виробництво апаратів ШВЛ (київський завод «Буревісник» припинив виробництво апаратів ШВЛ понад 10 років тому) та прогнозу довготривалості епідемії коронавірусу, інженерами та конструкторами ТОВ «Боді-Формінг» створено працюючий прототип апарату ШВЛ професійного рівня. Він побудований на сучасній елементній базі та функціонує на основі програмного забезпечення, наданого компанією «Aspen Surgical Hillrom BV Amsterdam».

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місця обмежена. 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід у зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Пресцентру: (044)  299-03-32

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-