Фінансова стійкість та прозорість державних підприємств України

Укрінформ

23 вересня о 10:00 відбудеться онлайн-семінар на тему: “Фінансова стійкість та прозорість державних підприємств України” (Зала 2).

Організатори: Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД, Україна); Інститут економічних і соціальних реформ (INEKO, Словаччина).

Учасники: Єгор Киян - експерт з економічних питань «Міжнародного центру перспективних досліджень»; Петер Голяш - директор «Інституту соціальних та економічних реформ» (INEKO, Словаччина); Юлія Проценко – молодший експерт з економічних питань МЦПД; Міхал Пішко – директор Transparency Іnternational Словаччина; Павло Вишебаба – комунікаційний директор МЦПД, модератор.

Коротко. Захід проводиться в рамках ініціативи «Зміцнення демократичної стійкості ключових державних інституцій в Україні», яка здійснюється Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД) у партнерстві з Інститутом економічних та соціальних реформ у Словаччині (INEKO). Ініціатива фінансово підтримується за програмою Посольства США в Україні (U.S. Embassy in Ukraine).

Проєкт спрямований на підвищення ефективності менеджменту державних підприємств, органів місцевого самоврядування, громадянського суспільства та державного управління у сфері створення та нагляду за регіональною політикою, моніторингу бюджетів та відкритості місцевої влади.

Мета заходу - презентувати оновлені рейтинги фінансового здоров’я та прозорості 50-ти найбільших державних підприємств України.

Питання до обговорення:

- презентація рейтингу прозорості державних підприємств України за 2021 рік;

- презентація рейтингу фінансового здоров’я державних підприємств України за 2020 рік;

- презентація словацького досвіду щодо управління державними підприємствами;

- позиція органів державної влади, представників державних підприємств та громадськості щодо усвідомлення актуальних проблем покращення прозорості та фінансової стійкості державних підприємств України.

До участі запрошуються представники ЗМІ, державних підприємств, державних органів, представники місцевої влади, громадські організації, експерти та усі зацікавлені в цій темі.

Мова заходу українська / англійська (синхронний переклад забезпечується).

Просимо Вас підтвердити участь за е-mail: j.protsenko@icps.com.ua із зазначенням вашого імені, організації, яку ви представляєте, та контактних даних.

Реєстрація представників ЗМІ для участі у заході за е-mail: vyshebaba@icps.com.ua

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

та на сторінці МЦПД у фейсбуці: https://www.facebook.com/ICPSua

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід у зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Відео (українська версія):

Відео (англійська версія):

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Пресцентру: (044)  299-03-32

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-