Фестиваль «Ген-код української жінки» пройде по всіх регіонах країни

Фестиваль «Ген-код української жінки» пройде по всіх регіонах країни

Укрінформ
8 вересня, 14:00 - пресконференція на тему: “Фестиваль «Ген-код української жінки» пройде по всіх регіонах країни” 

Організатор: ГО «Геополітичний альянс жінок».

Учасники: Світлана Саламатова - президентка ГО «Геополітичний альянс жінок»; Наталія Чуприна - авторка ідеї фестивалю, членкиня ГО «Геополітичний альянс жінок», голова ГО “Асоціація коучей і фасилітаторів освіти”; Оленка Браво - діаспорянка, авторка проєкту «Батьківська Хата. Homestead», членкиня ГО «Геополітичний альянс жінок»; Наталія Каплун - перша віцепрезидентка ГО «Геополітичний альянс жінок», підприємиця і авторка книги «Ресурсна жінка».

Коротко. ГО «Геополітичний альянс жінок» ініціює серію фестивалів, що об’єднують жінок- лідерок у регіонах країни. Мета фестивалю – демонстрація сили жіночої єдності країни, що є фундаментальною основою країни, яку шанує весь світ. Завдання фестивалю – провести учасниць через автентичний ген української жінки, “зашитий” в українських строях; надати можливість відчути вплив різноманіття гену на сучасний розвиток регіону і країни та створити дорожню карту стратегічної спільно дії.

«Унікальність фестивалю полягає в ідеології, підході і формі його проведення. Фестиваль повністю відображає усі ціннісні підходи щодо успішного розвитку нашої організації», - зазначає президентка ГО «Геополітичний альянс жінок» Світлана Саламатова.

«Жінка-Берегиня - це наче частина ген-коду, що викарбувана в українській свідомості та підсвідомості віками, в українській землі закладена і передається дивним чином з покоління в покоління, як не намагались це знищити. І ці глибинні генні цінності, як і таємниці вишиванок, ми маємо навчитись не лише одягати у Всесвітній День Вишиванки, ми маємо навчитись одягати їх на свою душу», - наголошує Наталія Чуприна, авторка ідеї фестивалю, членкиня ГО «Геополітичний альянс жінок» та Голова ГО “Асоціація коучей і фасилітаторів освіти”. «Реалізація фестивалів підсилює платформу "ЄДНАННЯ", що створена з метою популяризації української культури у світі та серед самих українців. Фестиваль надає можливість нашим двом культурним фотопроєктам «Батьківська Хата. Homestead» та "Від Лялі до Кралі" ожити, поширювати українську культуру серед значної кількості людей, концентрувати увагу українського жіноцтва на питаннях відновлення нематеріальної культурної спадщини та традицій нашого народу. Проєкти експонуються прямо зараз у Будинку Кіно по вул. Саксаганського, 6 у Києві на честь 30-річчя незалежності України», - наголошує Оленка Браво, діаспорянка, авторка проєкту «Батьківська Хата. Homestead», співавторка першого діаспорівського календаря «Ukrainian Heritage Calendar», членкиня ГО «Ukrainian San Antonio» Техас, США, членкиня ГО «Геополітичний альянс жінок». «Участь у фестивалі надає жінкам у регіонах країни надбати додатковий життєвий ресурс та мотивацію, такі необхідні українкам і українцям у наш кризовий – епідеміологічний - військовий час», - зазначає Наталія Каплун, перша віцепрезидентка ГО «Геополітичний альянс жінок».

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

По всіх регіонах країни пройде серія фестивалів «Ген-код української жінки»

В Україні проведуть серію фестивалів під назвою «Ген-код української жінки», що об’єднають жінок-лідерок у регіонах країни.

Про це на прес-конференції в Укрінформі повідомили організатори фестивалю з ГО «Геополітичний альянс жінок».

Метою фестивалю, за задумом організаторів, є демонстрація сили жіночої єдності країни, що є фундаментальною основою країни, яку шанує весь світ.

«Унікальність фестивалю полягає в ідеології, підході і формі його проведення. Фестиваль повністю відображає усі ціннісні підходи щодо успішного розвитку нашої організації», - сказала президент ГО «Геополітичний альянс жінок» Світлана Саламатова.

Як заявили організатори фестивалю, його завданням є провести учасниць через автентичний ген української жінки, “зашитий” в українських строях, надати можливість відчути вплив різноманіття гену на сучасний розвиток регіону і країни та створити дорожню карту стратегічної спільнодії.

«Жінка-Берегиня - це наче частина ген-коду, що викарбувана в українській свідомості та підсвідомості віками, в українській землі закладена і передається дивним чином із покоління в покоління, як не намагались це знищити. І ці глибинні генні цінності, як і таємниці вишиванок, ми маємо навчитись не лише одягати у Всесвітній День Вишиванки, ми маємо навчитись одягати їх на свою душу», - зазначила авторка ідеї фестивалю Наталія Чуприна, член ГО «Геополітичний альянс жінок».

За задумом організаторів, фестиваль має підсилити інші культурні проєкти, спрямовані на поширення української культури та участь у цьому жіноцтва.

«Реалізація фестивалів підсилює платформу "Єднання", що створена з метою популяризації української культури у світі та серед самих українців. Фестиваль надає можливість нашим двом культурним фотопроєктам «Батьківська Хата. Homestead» та "Від Лялі до Кралі" ожити, поширювати українську культуру серед значної кількості людей, концентрувати увагу українського жіноцтва на питаннях відновлення нематеріальної культурної спадщини та традицій нашого народу.», - відзначила член ГО «Геополітичний альянс жінок» Оленка Браво, авторка проєкту «Батьківська Хата. Homestead», який зараз експонується у Києві.

Громадські активістки заявляють, що метою фестивалю є прагнення активізувати українське жіноцтво у кризові для країни й світу часи.

«Участь у фестивалі надає жінкам у регіонах країни надбати додатковий життєвий ресурс та мотивацію, такі необхідні українкам і українцям у наш кризовий – епідеміологічний і військовий час», - додала перша віце-президент ГО «Геополітичний альянс жінок» Наталія Каплун.

Як повідомляв Укрінформ, Глобальну платформу “Геополітичний альянс жінок” з центром у Києві було створено у травні 2019 року на базі трьох країн - України, Грузії та Польщі - з наміром залучити до своєї мережі інші країни світу.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-