Презентація турпродуктів Молдови в Києві

Презентація турпродуктів Молдови в Києві

Укрінформ
7 вересня, 15:00 - пресконференція на тему: «Презентація турпродуктів Молдови в Києві»

Організатори: Проєкт «Економічний розвиток, управління та зростання підприємств» (USAID EDGE) та Асоціація Індустрії Гостинності України (АІГУ).

Учасники: Олександр Лієв – голова Асоціації індустрії гостинності України, консультант проєкту USAID EDGE, модератор; представники Інвестиційного агентства Молдови (Invest Moldova Agency), Асоціації внутрішнього і в'їзного туризму Молдови ANTRIM, компанії Міжнародні авіалінії України (МАУ), туроператорів та виноробних компаній Молдови.

Коротко.  7-8 вересня 2021 року в Києві відбудеться презентація туристичних продуктів Республіки Молдова для українських туроператорів та потенційних туристів. Презентувати туристичні можливості країни до Києва приїдуть представники Інвестиційного агентства Молдови (Invest Moldova Agency), Асоціації внутрішнього і в'їзного туризму Молдови (ANTRIM), найбільших молдовських туроператорів внутрішнього туризму, а також великих виноробних компаній, які надають екотуристичні послуги. Напередодні офіційної презентації молдовська сторона повідомить про плани щодо розвитку двосторонніх туристичних потоків між Україною і Молдовою, а також представить туристичні можливості своєї країни.

Довідково. Україна і Молдова планують нарощувати двосторонні туристичні потоки завдяки розвитку співпраці в туристичній галузі. Ще на початку 2021 року президенти України та Молдови домовилися про розвиток відносин між країнами, зокрема у сфері туризму. Цього ж року Асоціація індустрії гостинності України (АІГУ) та Асоціація внутрішнього і в'їзного туризму Молдови (ANTRIM) підписали меморандум, в якому домовилися про партнерство у розвитку двосторонніх туристичних потоків. У квітні, за підтримки проєкту USAID EDGE, АІГУ провела для туроператорів Молдови онлайн тренінги зі створення привабливих турпродуктів для українського ринку. Також у квітні авіакомпанія МАУ відновила регулярне авіасполучення між Кишиневом та Києвом. Сьогодні Молдова готова представити на українському ринку низку оригінальних турпродуктів, які мають зацікавити як туроператорів, так і самостійних туристів. Надалі заплановані заходи з формування зворотних турпотоків з Молдови в Україну.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Україна та Молдова збільшуватимуть двосторонні туристичні потоки

Україна та Молдова співпрацюють для збільшення двосторонніх туристичних потоків та подолання негативних наслідків пандемії COVID-19 у сфері туризму.

Про це під час пресконференції на тему: «Презентація турпродуктів Молдови в Києві» повідомив голова Асоціації індустрії гостинності України, консультант проєкту USAID EDGE Олександр Лієв.

«Ми вирішили вплинути на збільшення двостороннього туристичного потоку - із Молдови в Україну і з України в Молдову. Зокрема рік тому Асоціація індустрії гостинності за ініціативою проєкту USAID EDGE, який займається Східною Європою, почали співпрацювати з Асоціацією внутрішнього і в'їзного туризму Молдови ANTRIM», - сказав він.

Лієв додав, що попри те, що співпраця наразі є громадською ініціативою, її підтримує Державне агентство розвитку туризму України та Державне інвестиційне агентство Молдови.

Віцедиректорка ANTRIM Вікторія Букатару зауважила, що пандемія COVID -19 негативно вплинула на сферу туризму у всьому світі, Молдова та Україна намагаються спільно відновлювати та нарощувати туристичні потоки.

«Для відновлення туристичних потоків Молдова разом з партнерами переймає глобальні тенденції, орієнтовані на діджиталізацію, стійкість та розвиток регіонального туризму. Також наша співпраця з країнами-сусідами сприятиме відновленню туристичної сфери», - сказала вона.

Директор молдовського туроператора з в'їзного туризму "Tatrabis.md" Еміліан Джугас розповів, що українським туристам пропонують гастрономічні тури, також тури з акцентом на сферу виноробства, які включають дегустацію молдавських вин у 6 виноробнях, тури з оглядом історичних та культурних пам'яток у різних регіонах, зокрема у столиці Кишиневі та околицях.

Як повідомили в Асоціації індустрії гостинності України, у квітні, за підтримки проєкту USAID EDGE, вони провели для туроператорів Молдови онлайн тренінги зі створення привабливих турпродуктів для українського ринку. Також у квітні авіакомпанія МАУ відновила регулярне авіасполучення між Кишиневом та Києвом.

USAID EDGE - проєкт Агентства США з міжнародного розвитку «Економічний розвиток, управління та зростання підприємств» . Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) - незалежне агентство федерального уряду США. Відповідає за невійськову допомогу США іншим країнам. Основні напрями роботи Агентства охоплюють підтримку торгівлі, сільського господарства, економічного зростання, охорони здоров'я, екстрену гуманітарну допомогу, сприяння у запобіганні конфліктам та підтримку демократії в більш ніж 100 країнах світу.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-