8 вересня – запуск Telegram-бота лісової галузі

8 вересня – запуск Telegram-бота лісової галузі

Укрінформ
8 вересня, 11:00 - презентація Telegram-бота лісової галузі — оперативного та ефективного каналу для обміну інформацією з громадянами 

Організатори: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України; Державне агентство лісових ресурсів України.

Учасники: Руслан Стрілець - заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України; Віктор Смаль - заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Коротко. Бот стане в нагоді кожному, хто:

- став свідком незаконної рубки;

- виявив у лісі пожежу;

- знає, де орудують браконьєри;

- має зауваження щодо невиконання умов аукціонних договорів поставки лісопродуктів;

- хоче отримати оперативну відповідь на свої запитання.

Користувачі зможуть надсилати фото «з місця подій», геолокацію та відповідні документи.

Акредитація ЗМІ обов'язкова до 18:00 7 вересня: https://forms.gle/9LRTR8FfexV9U74G8

Додаткова інформація за тел.: +380977109079 (Євгенія).

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

В Україні запустили Telegram-бот лісової галузі для боротьби із браконьєрством

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України і Державне агентство лісових ресурсів України створили Telegram-бот лісової галузі, за допомогою якого українці зможуть інформувати держоргани про "чорних" лісорубів, пожежі та незаконне полювання.

Про це під час презентації Telegram-бота в Укрінформі повідомив заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Держлісагентства Віктор Смаль.

"Бот лісової галузі — це інструмент комунікації, який розробила наша команда у середовищі месенджера Telegram. Він покликаний з однієї сторони спростити та зробити ефективнішим процес спілкування з громадськістю, а з іншої — стати майданчиком, завдяки якому ми будемо швидше отримувати інформацію про те, що відбувається в наших лісах", - розповів Смаль.

За його словами, українці за допомогою бота зможуть повідомити держоргани про незаконні рубки, браконьєрство, пожежі, висловити можливі зауваження щодо невиконання умов аукціонних договорів поставки лісопродуктів та сформувати інформаційний запит.

Наразі вже є команда швидкого реагування, яка буде обробляти інформацію, отриману від громадськості, та направляти її або до Держлісагентства, або до його обласних управлінь. (Скористатись Telegram-ботом можна тут).

Смаль зауважив, що відповідь на запит може надаватися не відразу, але хвилюватись не варто. Адже, якщо буде порушений внутрішній регламент відповіді, то система автоматично сформує повідомлення, проінформувавши адміністраторів боту, які врегулюють цю ситуацію.

"Функціонал буде змінюватись. Якщо ми будемо бачити запит і попит на нові інструменти, то будемо доопрацьовувати його. Розраховуємо на вашу допомогу", - додав Смаль.

Як повідомляв Укрінформ, через недосконале законодавство, заплутану систему регулювання, перехресне функціонування державних органів, які мають контролювати галузь та, безмовно, велику корупцію Україна поступово позбувається одного зі своїх найцінніших ресурсів – лісу.

Президент Володимир Зеленський оголосив про започаткування екологічного проєкту "Зелена країна", в рамках якого планують за 10 років збільшити площі лісів на 1 млн га й у найближчі три роки в Україні планують висадити 1 млрд дерев.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-