IV міжнародний оперний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021

IV міжнародний оперний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021

Укрінформ
8 липня, 11:30 - брифінг з нагоди проведення IV міжнародного оперного open air фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2021

Організатор: ГО «Інститут культурної політики».

Учасники: Микола Кучер - амбасадор фестивалю, народний депутат України; Лариса Білозір - амбасадор фестивалю, народний депутат України; Ростислав Карандєєв -  перший заступник міністра МКІП України; Ігор Лещенко - заступник голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності; Оксана Когут - комерційний директор Національної оперети України, заслужений працівник культури; Петро Качанов - директор - художній керівник Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва, заслужений працівник культури України; Павло Третьяков - заслужений діяч мистецтв України, головний режисер фестивалю; Валерій Весняний - заслужений працівник культури України, міський голова Тульчина; Ірина Френкель - заслужена артистка України, продюсер фестивалю, модератор.

Довідково. 27-29 серпня 2021 року відбудеться IV міжнародний оперний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021.

Цього року найбільший мистецький оперний фестиваль просто неба увійшов у рейтинг «Знакових подій України».

Започаткований у 2017 році для того, щоб привернути увагу до порятунку унікальної історичної пам’ятки національного значення – тульчинського Палацу Потоцьких – OPERAFEST TULCHYN вже у перший рік проведення став безпрецедентним прикладом того, як якісна культурна подія може врятувати історію.

OPERAFEST TULCHYN-2021 – це потужна інвестиція у культурний ландшафт Вінниччини завдяки підтримці проєкту партнерами та амбасадорами: Українським культурним  фондом, генеральним спонсором - Благодійним фондом «МХП – Громаді», що діє та сприяє розвитку громад в 14 областях України на територіях, де провадить свою діяльність холдинг МХП, та багаторічних друзів – амбасадорів фестивалю – Лариси Білозір та Миколи Кучера. 

Сьогодні OPERAFEST TULCHYN – це якісно новий мистецький продукт, який змінює стратегічну мету та запроваджує  нові традиції.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу:  https: //www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

На Вінниччині у серпні відбудеться open air фестиваль "Operafest Tulchyn-2021"

У Вінницькій області 27-29 серпня відбудеться IV Міжнародний оперний open air фестиваль "Operafest Tulchyn".

Про це повідомив перший заступник міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв на пресконференції в Укрінформі.

"Цей фестиваль не просто має велике значення для розвитку музичного оперного мистецтва в Україні. Це є грандіозною подією в сфері розвитку українського туризму - внутрішнього і навіть міжнародного. Я сподіваюсь, що скасування усіх тих обмежень, які, на жаль, у нас були протягом останніх двох років, дозволять нам відкрито запросити іноземних гостей на фестиваль і показати його не тільки через засоби електронної комунікації, а й уживу нашим партнерам і просто поціновувачам оперного мистецтва по всьому світу", - сказав посадовець.

За його словами, цьогоріч у Operafest Tulchyn більш потужні локації та цікавіша, розширена програма.

Перший заступник міністра зазначив, що цей фестиваль зробив Тульчин туристично-привабливим містом, і це є прикладом того, як культура змінює інфраструктуру.

"Не інфраструктура здійснюється під культурні проєкти, а навпаки. Це говорить про потужність культури як такої, яку ми ще недостатньо використовуємо. Але приклад Operafest Tulchyn засвідчує, що ми повинні та зобов'язані робити все для того, щоб культурні проєкти знаходили своє продовження в інфраструктурному розвитку міст, в розвитку мистецької освіти, в популяризації мистецтва як в Україні, так і промоції української культури за кордоном", - сказав він.

Своєю чергою головний режисер фестивалю заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков зазначив, що "Operafest Tulchyn -2021" триватиме три дні, і кожен буде присвячений окремій темі. Зокрема, темою першого дня буде "Враження, емоції, почуття". Глядачі матимуть змогу побачити комічну оперу Г. Доніцетті "VIVA LA MAMMA!, або Театральні порядки та безлад" у виконанні Київської опери.

Другий день буде присвячений темі "Українська класика і сучасність". У його програмі домінуватиме національний контент: балет "Майська ніч" Є.Станковича у виконанні Київської опери; історична опера "Ярослав Мудрий" Г. Майбороди у виконанні музикантів та солістів Хмельницької обласної філармонії; open air прем'єра фентезі рок-опери "Орфей та Еврідіка назавжди" М. Брунського.

Третій день фестивалю матиме тему "Золоті хіти". Буде показана концертна прем'єра авторської оперної програми "Bad Boys in Opera" Львівської національної філармонії та солістів з Канади, Словаччини, Польщі й Італії, а також феєричне мюзикл-шоу від Національної оперети України.

Вхід на територію фестивалю буде з урахуванням карантинних обмежень. Потрапити на нього можна безкоштовно у порядку живої черги у конкретний сектор, відповідно до наявності вільних сидячих місць. Стоячі місця та скупчення глядачів не допускаються.

Operafest Tulchyn-2021 проходитиме за підтримки Українського культурного фонду. Генеральний спонсор фестивалю Благодійний фонд "МХП - Громаді".

Цього року мистецький оперний фестиваль просто неба увійшов у рейтинг «Знакових подій України».

Фестиваль започаткований у 2017 році, щоб привернути увагу до порятунку історичної пам’ятки національного значення – тульчинського палацу Потоцьких.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-