Запровадження програмного забезпечення “РРО в смартфоні”

Запровадження програмного забезпечення “РРО в смартфоні”

Укрінформ
3 серпня, 15:00 - круглий стіл на тему: “Запровадження програмного забезпечення “РРО в смартфоні”

Організатор: Міністерство фінансів України.

Учасники: Світлана Воробей - заступниця міністра фінансів України; Наталія Калєніченко - заступниця голови Держаної податкової служби України; представники бізнесу.

Коротко. Представники Міністерства фінансів України і Державної податкової служби України повідомлять про запровадження програмного забезпечення “РРО в смартфоні”.

Як повідомляють організатори, з 1 серпня 2020 року безкоштовне фіскальне рішення ДПС для програмного реєстратора розрахункових операцій став доступний для повноцінного використання для всіх охочих.

Довідково. Запровадження програмного РРО є важливим кроком до детінізації економіки та створення рівних умов ведення підприємницької діяльності. Програмне забезпечення "РРО в смартфоні" стане зручним і необтяжливим функціоналом для сумлінних платників податків.

Використання РРО для певних видів діяльності ІІ-IV груп фізичних осіб-підприємців стане обов’язковим з 1 січня 2021 року.

Запровадження програмного РРО передбачено Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» № 128- IX від 20 вересня 2019 року.

У зв’язку із запровадженням карантинних заходів кількість місць обмежена, однак круглий стіл транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV 

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених законодавством. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

"РРО в смартфоні" має спростити відносини бізнесу і влади – Мінфін

Запуск програмних реєстраторів розрахункових операцій, так званих «РРО в смартфоні» має спростити відносини бізнесу з контролюючими органами та процедури реєстрації розрахункових операцій.

Про це в Укрінформі під час круглого столу на тему "Запровадження програмного забезпечення "РРО в смартфоні" сказала заступниця міністра фінансів України Світлана Воробей.

"Якщо ми і бізнес спільнота будемо задоволені цим продуктом («РРО в смартфоні» - ред.) і будемо переконані, що він спростить відносини бізнесу з контролюючими органами та спростить процедури реєстрації розрахункових операцій, і що це не буде додатковим обтяженням для бізнесу тоді настане третій етап, який почнеться з 1 квітня 2021 року, коли застосування РРО стане обов'язковим для всіх підприємців", - сказала Воробей.

Вона нагадала, що запровадження програмного РРО відбудеться в три етапи. Перший етап вже стартував з 1 серпня, він запроваджує можливість використання ПРРО, в тому числі й безкоштовного програмного продукту Державної податкової служби. Другий етап розпочнеться з 1 січня 2021 року, коли використання РРО для певних видів діяльності ІІ-IV груп фізичних осіб-підприємців стане обов’язковим. І вже з 1 квітня 2021 року почнеться третій етап, коли застосування РРО (традиційних або програмних) стане обов'язковим для фізичних осіб-підприємців ІІ-IV груп незалежно від видів діяльності.

"Така етапність запроваджена для того, щоб надати бізнесу можливість адаптуватися до цих умов, для того щоб і розробники, і ті хто впроваджує систему, а саме, податкова, змогли отримати зворотній зв'язок та в разі потреби доопрацювати як сам продукт, так і документацію, та зробити весь перехід необтяжливим для бізнесу", - зауважила Воробей.

Як повідомляв Укрінформ, з 1 серпня 2020 року безкоштовне фіскальне рішення для програмного РРО стало доступним для повноцінного використання на добровільній основі. Станом на ранок 3 серпня в реєстрі програмних реєстраторів розрахункових операцій вже зареєстровано майже 22,5 тис. ПРРО.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-