Одеська  митниця: чи має  звідти піти «білий» бізнес?

Одеська митниця: чи має звідти піти «білий» бізнес?

Укрінформ
4 липня, 13:00 -  Одеська митниця: чи має звідти піти   «білий» бізнес?»

Організатор: ТОВ «Макотрейдінг».

Спікер: Вікторія Пікшрєнє – заступник директора ТОВ «Макотрейдінг».

Коротко. Спікер поведе мову про  роботу легального українського бізнесу на Одеській митниці.

Довідково. ТОВ «Макотрейдінг» - компанія, що надає митно-брокерські і експедиторські послуги. Працює на ринку України 4 роки та обслуговує близько 1000 клієнтів.

Підсумкові матеріали:

Затримання контейнерів на Одеській митниці призводить до недостач та псування

Експедитори та брокери скаржаться, що навмисне затримання контейнерів з товаром у тижневих чергах на Одеській митниці, призводить до недостач та його псування.

Про це на пресконференції в Укрінформі на тему: «Одеська митниця: чи має звідти піти «білий» бізнес?» сказала заступник директора ТОВ «Макотрейдінг» Вікторія Пікшрєнє, повідомляє кореспондент агентства.

"На сьогодні кожний десятий контейнер. що виїжджає з Одеської митниці, підлягає повному або частковому огляду чи відбору зразків. Це призводить до того, що товар приїжджає до імпортера несвоєчасно, часто пошкоджений чи в нетоварному вигляді", - сказала Пікшрєнє.

Вона зазначила, що дуже часто при відборі зразків на митниці, контейнер досить довго стоїть в очікуванні своєї черги, як правило відкритий, а це призводить до ризиків краж, і як в підсумку, імпортер отримує неповноційний груз.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-