«Ліцензія на злочини». Презентація фільму

«Ліцензія на злочини». Презентація фільму

Укрінформ
22 лютого 14:00 - Презентація  художньо-документального фільму «Ліцензія на злочини» 

Організатор: Громадська організація «Кавальєр».

Учасники: Людмила Филипович - доктор філософських наук, професор, віце-президент Української асоціації релігієзнавців; Віллі Фотре (Willy Fautre) - засновник і директор організації «Human Rights Without Frontiers» (Бельгія); Олег Мальцев - академік Української Академії наук, кандидат психологічних наук, експерт у галузі безпеки; Олександр Саінчін - доктор юридичних наук, професор; Олексій Оніпко - президент Української Академії наук (УАН); Максим Лепський - доктор філософських наук, професор, голова дослідницького комітету Соціального прогнозування «Соціологічної асоціації України».

Коротко. Фільм «Ліцензія на злочини» знайомить глядачів з методами підготовки релігійних екстремістів, які використовуються для реалізації внутрішньої та зовнішньої політики Російської Федерації.

Як повідомляють організатори, під час заходу  вперше буде представлений внутрішній «Підручник патріотів РФ», в якому детально описана система підготовки осіб, здатних знищувати будь-яке інакодумство, як на території Росії, так і за її межами.

Численні документальні матеріали, а також історії двох інсайдерів, наочно продемонструють механізми роботи машини репресій, яка сформувалася в Росії за останні 20 років.

Учасникам заходу буде наданий екземпляр «Підручника патріотів РФ», який з'явиться у вільному доступі 25-го лютого.

Фільм знятий на замовлення громадської організації «Кавальер». 

Підсумкові матеріали:

У Києві презентували фільм про те, як в РФ готують релігійних екстремістів

Художньо-документальний фільм "Ліцензія на злочини", що знайомить глядачів з методами підготовки релігійних екстремістів, які використовуються для реалізації внутрішньої та зовнішньої політики РФ, зняли в Україні.

Як підкреслив на презентації в Укрінформі режисер фільму, голова Громадської ради ГО "Кавальєр" Костянтин Слободянюк, його було створено у відповідь на появу “Підручника патріотів РФ”, у якому детально описано систему підготовки осіб, здатних знищувати будь-яке інакодумство як на території Росії, так і за її межами.

“Це фільм-інформація, фільм-застереження, фільм-аналіз, фільм-прогноз. Я всіх закликаю його побачити, оскільки тут зібрані дуже цікаві матеріали, які стосуються того, як працюють в Росії спецслужби для того, щоб створити атмосферу страху в своїй країні і таку ж атмосферу страху нав’язати іншим країнам. Це — збір інформації, використання цієї інформації для залякування людей, створення дезінформації, різноманітних фейків, це наклеп, переслідування, тиск, суди, арешти, вербування, навіть убивства. Одне слово, всі ті методи, які нам відомі ще з давніх часів, які достатньо успішно використовуються Росією і до сьогодні”, - сказала віце-президент Української асоціації релігієзнавців Людмила Филипович

За її словами, релігійний екстремізм і проблема релігійної безпеки - дуже актуальна тема, яка ще достатньо не артикульована в інформаційному просторі України.

“Це поняття і досі відсутнє в правовому полі нашої держави. Ні Конституція, ні закони, ні Концепція національної безпеки не мають навіть згадки про таку проблему. А вона реально існує. Тож необхідно нарешті подумати про те, як захистити наш простір від різноманітних ідейних, релігійних інвазій з боку тих країн, які мають агресивні наміри щодо України”, - закликала Филипович.

Як зазначали експерти на презентації, у “Підручнику патріотів РФ” йдеться про те, як підготувати людей, здатних знищувати будь-яке інакомислення. Підручник закликає активно співпрацювати із спецслужбами, сприяти органам безпеки, боротися з ворогами, а головне — готуватися до війни. Він переносить у часи комуністичного режиму і методик роботи КДБ. Якщо цей підручник є фейком, представники Держбезпеки РФ скажуть, що це фейк. Але навіть якщо він є справжнім, вони все одно скажуть, що це фейк. І фільм розповідає, що відбувається, коли екстремізм є частиною державної політики.

Фільм "Ліцензія на злочини" знятий на замовлення ГО "Кавальєр". Він - у вільному доступі на YouTube.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-