Проведення Міжнародного конкурсу вокалістів «Пам'яті Мусліма Магомаєва» та Міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат»

Проведення Міжнародного конкурсу вокалістів «Пам'яті Мусліма Магомаєва» та Міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат»

Укрінформ
24 жовтня 12:00 - Перший Міжнародний конкурс вокалістів «Пам'яті Мусліма Магомаєва» та Міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат» 

Організатори: Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва ; Трускавецька міська рада .

До участі запрошені: представники Міністерства культури України; Гурбан Аббасов - голова Азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва, народний артист України, Посол миру; Андрій Кульчинський - міський голова  Трускавця; Олег Карпин - депутат Трускавецької міської ради, генеральний директор Міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат»; Олександр Дяченко  - член журі, народний артист України, завідувач кафедри сольного співу Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського, соліст Національної опери України, професор, лауреат повного кавалерного ордену «За заслуги» перед Україною та міжнародних конкурсів; Раїса Недашківська - народна артистка України, повний кавалер ордену "Княгині Ольги"; Тебріз Гараєв - Посольство Азейбарджанської Республіки в Україні; Наталія Шелепницька - народна артистка України, оперна співачка, кавалер орденів Святої Марії та Святого Станіслава; Любов-Теодозія Микитка - генеральний продюсер Міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат».

Коротко. З 1 по 4 листопада 2018 року у м. Трускавець відбудеться Міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат», а з 15 по 18 листопада  - перший Міжнародний конкурс вокалістів  «Пам'яті Мусліма Магомаєва».

Довідково. Міжнародний конкурс вокалістів «Пам'яті Мусліма Магомаєва» - це огляд співаків, які здатні проявити себе у виконанні як класичного, так і естрадного репертуару.

Його основна мета - показати, що Україна розвивається на засадах мультикультуралізму та шанує митців світового рівня.

Концепція заходу:  виявити та відкрити музичній громаді України та світу вокалістів, які однаково вправно виконують як академічний (оперний), так і естрадний репертуар Мусліма Магомаєва. 

Обов'язковим у першому відбірковому турі є виконання української народної пісні з репертуару співака.

Сьомий кінофестиваль «Корона Карпат» має дві  конкурсні програми – національного кіно і короткого метру й «дипломних робіт».

До творення фільмів, які увійшли до конкурсної  програми національного кіно, окрім України, приєднались  Польща, Франція, Італія, Македонія, Ісландія.

Учасники кінофестивалю матимуть змогу споглядати стрічки українського та іноземного виробництва, відвідати концерти та творчі зустрічі з провідними акторами України.

Підсумкові матеріали:

На фестивалі "Корона Карпат" покажуть близько 30 українських фільмів

На Сьомому міжнародному кінофестивалі "Корона Карпат", який проходитиме 1-4 листопада у Трускавці, покажуть близько тридцяти українських фільмів.

Про це на прес-конференції в Укрінформі сказав генеральний директор Міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат» Олег Карпин.

"У цьому році фестиваль трохи змінив формат - ми робимо свято українського кіно. У нас величезна  українська програма... У нас буде до тридцяти українських фільмів: і повнометражних, і короткометражних, і документальних", - зазначив Карпин.

За його словами, у межах конкурсної програми глядачам буде продемонстровано дев'ять повнометражних українських фільмів та 11 короткометражних і дипломних кіноробіт.

Карпин також нагадав, що один із запланованих до показу фільмів, українсько-ісландсько-французька стрічка "Гірська жінка: на війні", номіновано на "Оскар".

На конкурсі "Пам'яті Мусліма Магомаєва" змагатимуться 15 вокалістів

На Першому міжнародному конкурсі "Пам'яті Мусліма Магомаєва", який відбудеться 15-18 листопада у Трускавці, змагатимуться 15 вокалістів. Вони виконуватимуть оперні арії, естрадні твори і обов'язково - українську пісню з репертуару Магомаєва.

Про це повідомили сьогодні на прес-конференції в Укрінформі організатори заходу.

"Ми шукаємо справжні таланти - такі, як Муслім Магомаєв. Він співав і оперну, класичну музику, і естрадну. І такий же "синтез вокаліста" ми шукаємо на цьому конкурсі. Конкурсанти обов'язково виконуватимуть і оперну арію, і естрадну пісню. А щоб показати особливий зв'язок цього митця з Україною, обов'язковим твором конкурсної програми буде українська пісня - кожного року нова. Цьогоріч це буде "Дивлюсь я на небо", - зазначила одна із співорганізаторів конкурсу телеведуча Наталія Кудряшова.

За її словами, журі у складі народного артиста України, голови Азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва, Посла Миру Гурбана Аббасова, народного артиста України, зав.кафедри сольного співу Національної музичної академії імені П.І.Чайковського, соліста Національної опери України Олександра Дяченка, народної артистки України, солістки Хорватської Національної опери ім.Івана Зайця міста Рієка Ольги Камінської та народної артистки України, зав. кафедри академічного співу Львівської Національної музичної академії імені М.Лисенка, солістки Львівської опери Людмили Божко ознайомилося з усіма заявками і відібрало серед бажаючих 15 конкурсантів. Їхні імена будуть оприлюднені найближчим часом.

Голова журі Гурбан Аббасов подякував за підтримку конкурсу міській владі Трускавця і зазначив, що пісні Мусліма Магомаєва слід зберегти для наступних поколінь.

"Для мене велика честь організовувати конкурс імені видатного співака азербайджанського народу, якого люблять і пам'ятають в усьому світі", - зазначив він.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-