«Запроси мене з війни».  Презентація соціального проекту до Дня захисника України  (БУДИНОК УРЯДУ, вул. Грушевського, 12/2, 1-й під'їзд, 6-й поверх).

«Запроси мене з війни». Презентація соціального проекту до Дня захисника України (БУДИНОК УРЯДУ, вул. Грушевського, 12/2, 1-й під'їзд, 6-й поверх).

2447
Ukrinform

25 вересня 2018 року о 13:00 у прес-центрі Кабінету Міністрів України відбудеться презентація соціального проекту «Запроси мене з війни». Проект,  ініційований Міністерством інформаційної політики України, має на меті популяризувати Збройні сили та психологічно реабілітувати захисників України (БУДИНОК УРЯДУ, вул. Грушевського, 12/2, 1-й під'їзд, 6-й поверх. Вхід за паспортами).

Учасники:  Марина Соботюк - радник міністра інфо рмаційної політики України  з питань міжнародної комунікації; Наталія Прилуцька - «українська амаzонка», фронтовий волонтер; Богдан Головатенко - керівник студії BIG DANCE; Артем Сорокін - журналіст програми «Вікна Новини» телеканалу СТБ.

Коротко. «Українські амаzонки» запрошують хлопців з війни до танцю, під час якого кожна пара  розповість власну історію. Адже у кожного вона різна: історія матері й сина, який пішов захищати Україну; закоханих, які одружилися на війні; друзів, які, можливо, втратили один одного; історія людей, які мають обмежені фізичні можливості, але не втратили віру в життя.

Тривалість соціального проекту "Запроси мене з війни" -  5 місяців.

Урочистий захід до Дня захисника України відбудеться 12 жовтня 2018 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Під час кожного виходу на великому екрані транслюватиметься фотоісторія учасників проекту під музичний супровід від гуртів The Doox та «Без Обмежень».

На урочистий захід запрошені представники дипломатичних місій в Україні, вище керівництво держави, депутати, голови ОДА, міжнародні та українські ЗМІ, представники міжнародних фондів, українських та зарубіжних компаній.

Акредитація ЗМІ проводиться до 10:00 25 вересня за електронною адресою accreditation@mip.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>