Презентація вищої бойової нагороди – ордену «Сталевий хрест непереможних»

Презентація вищої бойової нагороди – ордену «Сталевий хрест непереможних»

Укрінформ
10 серпня 14:00 - презентація вищої бойової нагороди – ордену «Сталевий хрест непереможних

Організатор: Укрінформ.

Учасники: Сергій Кот - голова НСНЖУ; Микола Сальчук – в.о  голови Рівненської районної ради, ініціатор створення нагороди «Сталевий хрест непереможних»; Олександр Сопов - директор ВТО «Орден», автор 10 знаків державних нагород України та "Відкритої нагородної системи".

Коротко. Під час заходу відбудеться нагородження 35 героїв.

Питання до обговорення.

Важливість громадських нагород в умовах кризи державної нагородної системи.

Відкрита система громадських нагород - дієва допомога в соціальній адаптації учасників бойових дій.

Підсумкові матеріали:

Орденом "Сталевий хрест непереможних" нагороджено 37 українських військових

В Укрінформі відбулася презентація вищої бойової громадської нагороди - ордену "Сталевий хрест непереможних", якою було нагороджено 37 українських військовослужбовців.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні вперше світ побачить вищий бойовий громадський орден України - "Сталевий хрест непереможних". Він насправді сталевий, адже зроблений з міцного матеріалу, сталі. Україна повинна знати своїх героїв", - зазначив директор ВТО "Орден" Олександр Сопов під час церемонії вручення нагород.

Зокрема, ордени "Сталевий хрест непереможних" вручив в.о голови Рівненської районної ради, ініціатор створення нагороди Микола Сальчук.

"Герої - це всі ті, хто щиро йде до кінця, виконуючи свій обов'язок. Це не тільки бійці, це й волонтери, медики, кожен справжній громадянин, який виконує свої обов'язки. Впевнений, що всі ви пишете новітню історію. Ми керувалися тим, що маємо зробити таку відзнаку, яку неможливо буде купити, її можна тільки вручити і нести за неї відповідальність", - наголосив він.

У свою чергу голова Національної Спілки Незалежних Журналістів України (НСНЖУ) Сергій Кот зауважив, що журналісти також беруть активну участь у розвитку нагородної системи України.

"Не тільки потрібно наших Героїв нагороджувати, визнавати їх заслуги, але й про це мають знати якомога більше людей у нашій країні та у всьому світі. Тому журналісти започаткували з ВТО "Орден" таку традицію, що ми розвиваємо разом нагородну систему України, поширюємо її. Так, місяць тому була проведена церемонія нагородження в'язнів Кремля", - зазначив Кот.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-