Літературна премія країни «Коронація слова» трансформується у найграндіозніший проект

Літературна премія країни «Коронація слова» трансформується у найграндіозніший проект

Укрінформ
5 червня  15:00 - «Коронація слова» трансформується у найграндіозніший літературний проект країни 

Організатор: Департамент суспільних комунікацій КМДА.

Учасники:  Тетяна Гузенко - начальник Управління інформаційної політики та комунікацій Департаменту суспільних комунікацій КМДА;  Юрій Логуш та  Тетяна Логуш, засновники Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»;  Богдан Батрух -  меценат Конкурсу;  Міла Іванцова -  «Золотий письменник України»;  Олексій Сергієнко - заступник начальника відділу гуманітарної політики Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України.

Питання до обговорення: 

-проект «Молода КороНація» - новий погляд на вітчизняну літературу для дітей, про дітей та від дітей;

-з наступного навчального року діти всієї країни вивчатимуть «коронаційних» авторів на уроках позакласного читання;

-Нові номінації та Спецвідзнаки конкурсу;

-Церемонії нагородження «Коронація слова» та «Молода КороНація».

Підсумкові матеріали:

"Коронація слова" заснувала "Молоду КороНацію" і відтепер проводитиме дві церемонії - Тетяна та Юрій Логуші 

Міжнародний літературний конкурс "Коронація слова" заснував масштабний літературний проект "Молода КороНація" і відтепер проводитиме дві незалежні церемонії нагородження переможців. 

Про це прес-конференції в Укрінформі повідомили засновники конкурсу Юрій та Тетяна Логуші, інформує кореспондент Укрінформу. 

"Конкурс "Коронація слова" проводиться вже 18-ий рік. І цього року номінація "Твори для дітей" стає повноцінним конкурсом. Ми глибоко віримо, що він буде успішним, і це засвідчили перші твори, які надійшли і які показують, що підлітки пишуть навіть романи на 400 сторінок, що є читабельні, захоплюючі і виявляють надзвичайну зрілість авторів", - підкреслив Юрій Логуш.

Загалом же, за його словами, на конкурс надійшла приблизно та сама кількість рукописів, що й торік, - близько 6 тисяч, і якість рукописів цього року була дуже висока. 

Юрій Логуш нагадав, що конкурс "Коронація слова" відкрив понад 800 молодих письменників. Він є відкритий, анонімний, приймає ще не надруковані твори у номінаціях романи, п'єси, кіносценарії, пісенна лірика. На першому етапі рукописи проходять оцінку експертів, далі їх розглядає журі, яке й визначає переможців. 

Як зазначила Тетяна Логуш, появу "Молодої КороНації" зумовило те, що з'явилися різні вікові категорії, різні дитячі жанри і багато талановитих дітей, які вперше писали для дітей. 

"У нас завжди була номінація "Дорослі для дітей", а зараз є "Діти для дітей" і "Діти для дорослих", в якій діти доносять свої проблеми, розповідають, що їм болить, чим вони хочуть поділитися. Ці три номінації будуть включені в нову "КороНацію". Ми думаємо, що вона буде дуже успішною, тому що дуже багато людей з усієї України, зокрема й зі сходу, надіслали свої рукописи", - наголосила пані Тетяна.  

Вона повідомила, що перша церемонія нагородження "Молодої КороНації" відбудеться 14 червня в Київському палаці дітей та юнацтва. А 18-та урочиста церемонія нагородження "Коронації слова" відбудеться 7 червня в Колонній залі КМДА. 

Тетяна Логуш також поінформувала, що на конкурсі з'явилися нові спецвідзнаки - інклюзія, право. За її словами, твори кількох "коронаційних" переможців внесені до шкільної програми. Окрім того, з ними також знайомитимуться на уроках позакласного читання. Вона додала, що за кращими сценаріями "Коронації слова" вже створено 32 фільми, а цього року продюсери вперше дуже високо оцінили їх якість. 

Тетяна Гузенко - начальник управління інформаційної політики та комунікацій Департаменту суспільних комунікацій КМДА зазначила, що цьогоріч КМДА мала свою номінацію на "Коронації слова" - конкурс короткої прози "Як тебе не любити..." про сучасний Київ та киян. Журі цього конкурсу очолила Міла Іванцова - багаторазова лауреатка "Коронації слова". Сама Міла Іванцова поінформувала, що на цей конкурс надійшло 70 творів, їх оцінювали 7 членів журі і визначили одразу двох переможців. 

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-