Ліга Чемпіонів УЄФА: що Київ готує для киян і гостей столиці

Ліга Чемпіонів УЄФА: що Київ готує для киян і гостей столиці

Укрінформ
17 травня 12:00 - Ліга Чемпіонів УЄФА: що Київ готує для киян і гостей столиці - основні локації, активності та логістика

Організатор: Департамент суспільних комунікацій КМДА.

Учасники: Андрій Мирошніченко – радник заступника голови КМДА, головний представник КМДА з питань, пов’язаних з проведенням фіналів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жіночих команд сезону 2017/2018 у місті Києві; Сергій Хижняк - менеджер з транспорту та мобільності під час проведення фінальних матчів чоловічої та жіночої команд фіналів Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017/2018 в Києві; Тетяна Горобченко - керівник прес-служби ФФУ.

Коротко. Учасники прес-конференції розкажуть про  заходи, які заплановані в рамках фіналу Ліги чемпіонів, про організацію роботи транспорту, футбольні активності напередодні фіналу, нові інформаційні ресурси, конкурси для киян і туристів, тощо.

Підсумкові матеріали:

Станцію метро "Олімпійська" закриють 26 травня перед початком матчу Ліги чемпіонів

У Києві станція метро "Олімпійська" буде закрита о 18 годині 26 травня, коли проходитмие фінал чоловічої Ліги чемпіонів УЄФА.

Про це менеджер з транспорту та мобільності під час проведення фінальних матчів чоловічої та жіночої команд фіналів Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017/2018 в Києві Сергій Хижняк сказав на прес-конференції в Укрінформі.

“Якщо говорити про метрополітен, то всі станції будуть працювати у звичайному режимі. Виняток — станція метро “Олімпійська”, яка буде закрита з 18 години для того, щоб не допустити дуже близьке підвезення і не перезавантажувати станції. Тому перед початком матчу ми її закриваємо”, - сказав Хижняк.

Як повідомляв Укрінформ, фінал чоловічої Ліги чемпіонів УЄФА пройде 26 травня в Києві на НСК "Олімпійський".

Вирішальний поєдинок жіночої Ліги чемпіонів пройде у Києві 24 травня на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського.

Офіційну фан-зону під назвою "Селище чемпіона" облаштовують на Хрещатику (від ЦУМу до вулиці Городецького). Вона вміщатиме до 20 тисяч осіб щодня.

Одноденну фан-зону хочуть облаштувати і на Контрактовій площі. Ще дві фан-зони для вболівальників команд, які зійдуться у фінальному поєдинку, розмістять у парку Шевченка і на майданчику перед Палацом "Україна".

Киянам радять на час проведення Ліги чемпіонів УЄФА по центру пересуватися пішки або громадським транспортом 

Киянам та мешканцям столиці у суботу, 26 травня, коли відбудеться фінал чоловічої Ліги чемпіонів УЄФА, варто відмовитися від використання власного транспорту для пересування центром міста.

Про це менеджер з транспорту та мобільності під час проведення фінальних матчів чоловічої та жіночої команд фіналів Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017/2018 в Києві Сергій Хижняк сказав на прес-конференції в Укрінформі.

“Для місцевих мешканців є прохання не виїжджати у центр міста на власних автомобілях. Рекомендуємо, якщо бажаєте приїхати у центр міста, у суботу громадський транспорт буде працювати, метрополітен”, - сказав Хижняк.

За його словами, у тих, у кого є квитки на матчі, але немає місць для паркування, які завчасно передбачили організатори, також не варто намагатися під'їхати максимально близько до НСК “Олімпійський”. “Навколо транспортного периметра ми очікуємо, що будуть маршрути об'їзду. Таким чином, запаркуватися поруч із стадіоном буде неможливо”, - запевнив він.

“І ті люди, які мешкають у транспортному периметрі, а туди потрапляє ряд будинків, проїхати зможуть тільки з паспортом та пропискою. Якщо цього немає, то заїхати у транспортний периметр буде неможливо”, - сказав він.

Менеджер з транспорту та мобільності під час проведення матчів пояснив, що це робиться передусім заради безпеки. “Є сумні прецеденти Лондона, Барселони та інших міст, коли у натовп в'їхала вантажівка. Тому цього разу, на відміну від Євро-2012, буде саме так. Будь-які спроби  дуже жорстко припинятимуться”, - наголосив Хижняк.

Він також нагадав, що для всіх власників квитків на матчі турніру, а також акредитованих ЗМІ та організаторів турніру, проїзд у громадському транспорті буде безкоштовним. УЄФА відшкодує згодом місту затрати на безкоштовне перевезення для власників квитків.

Як повідомляв Укрінформ, фінал чоловічої Ліги чемпіонів УЄФА пройде 26 травня в Києві на НСК "Олімпійський".

 Вирішальний поєдинок жіночої Ліги чемпіонів пройде у Києві 24 травня на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського.

Офіційну фан-зону під назвою "Селище чемпіона" облаштовують на Хрещатику (від ЦУМу до вулиці Городецького). Вона вміщатиме до 20 тисяч осіб щодня. Тут проводитимуться всі заходи від УЄФА. Можна буде зайти навіть до музею Ліги чемпіонів, а 25 травня відбудеться "матч зірок".

Одноденну фан-зону хочуть облаштувати і на Контрактовій площі. Ще дві фан-зони для вболівальників команд, які зійдуться у фінальному поєдинку, розмістять у парку Шевченка і на майданчику перед Палацом "Україна".

“Бориспіль” відкриє законсервований термінал для приймання уболівальників “Реала”

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” для приймання уболівальників “Реала” на час проведення фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА відкриє законсервований термінал “Б”.

Про це сказав менеджер з транспорту та мобільності під час проведення фінальних матчів чоловічої та жіночої команд фіналів Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017/2018 в Києві Сергій Хижняк на прес-конференції в Укрінформі.

“Для того, щоб розвести уболівальників по різних терміналах, аеропорт “Бориспіль” відкриває термінал “Б”, який законсервований і в щоденній роботі не використовується. Тобто, вболівальники “Реал” Мадрид будуть в терміналі “Б”, а вболівальники “Ліверпуля” — в терміналі “Д”, — сказав Хижняк.

За його словами цілий день між цими терміналами та центром столиці будуть курсувати дві лінії автобусів-шатлів, які забезпечуються рухомим складом "Київпастрансу”.

“До 150 міських автобусів для цього “Київпастранс" надає. І один маршрут із терміналу “Б” вболівальників буде підвозити до Палацу "Україна”,а другий маршрут — від терміналу "Д" буде підвозити до парку Шевченка”, - сказав він

Загалом же аеропорт “Бориспіль” готується  прийняти близько 20 тис. вболівальників у день матчу Ліги чемпіоні.

Логотипу російського “Газпрому” у Києві під час фіналів Ліги чемпіонів УЄФА не буде - КМДА

Логотип російського "Газпрому" під час проведення фіналів Ліги чемпіонів УЄФА” на вулицях Києва представлений не буде.

У цьому запевнив радник заступника голови КМДА, головний представник КМДА з питань, пов'язаних з проведенням фіналів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жіночих команд сезону 2017/2018 у місті Києві, Андрій Мирошніченко на прес-конференції в Укрінформі.

“Ми дуже вдячні за розуміння всім учасникам переговорних процесів. На вулицях міста Києва, у фан-зоні "Газпром" (логотип компанії - ред.) представлений не буде”, - сказав Мірошніченко.

Як відомо, російська компанія "Газпром" стала спонсором найпрестижнішого клубного турніру в Європі у 2012 році і продовжує контракт удруге.

Фінал чоловічої Ліги чемпіонів УЄФА пройде 26 травня в Києві на НСК "Олімпійський". 

Вирішальний поєдинок жіночої Ліги чемпіонів пройде у Києві 24 травня на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського.

Офіційну фан-зону під назвою "Селище чемпіона" облаштовують на Хрещатику (від ЦУМу до вулиці Городецького). Одноденну фан-зону хочуть облаштувати і на Контрактовій площі. Ще дві фан-зони для вболівальників команд, які зійдуться у фінальному поєдинку, розмістять у парку Шевченка і на майданчику перед Палацом "Україна".

Київ готується прийняти 100 тисяч туристів на матч Ліги чемпіонів - КМДА

Київська влада очікує на прибуття 100 тисяч туристів на фінал Ліги чемпіонів 2018, який відбудеться 26 травня.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі сказав радник заступника голови КМДА, головний представник КМДА з питань, пов’язаних з проведенням фіналів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жіночих команд сезону 2017/2018 у місті Києві Андрій Мирошніченко.

"У Києві очікується близько 100 тисяч туристів на матч Ліги чемпіонів 2018, і місто готове їх прийняти", - наголосив він.

Він додав, що міська влада підготувала три продукти для туристів, а саме - оновлений сайт (п’ятьма мовами) зі всіма подіями, які заплановані на період фіналу Ліги чемпіонів (https://visitkyiv.travel/en/), додаток з туристичними маршрутами, записаними екскурсіями (декількома мовами), який можна скачати для будь-якого смартфона, та продукт Kyiv Pass - проїзні квитки, квитки-пропуски в музеї та заощаджувальний квиток - дисконтна картка.

Як повідомляв Укрінформ, команди-учасники фінального поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА мадридський футбольний клуб "Реал" і англійський "Ліверпуль" прибудуть до столиці України в один день – 24 травня. Традиційні передматчеві події на НСК "Олімпійський" відбудуться 25 травня. Футбольний поєдинок розпочнеться 26 травня на НСК "Олімпійський" о 21.45.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-