Реалізація прав людей з інвалідністю в українських реаліях

Реалізація прав людей з інвалідністю в українських реаліях

Укрінформ
16 квітня 14.00 - Реалізація прав людей з інвалідністю в українських реаліях

Організатор: Український конгрес інвалідів.

Учасники: Михайло Бугаєць - професор, голова ВГО «Конгрес громадських об’єднань України»; Володимир Петровський - Омбудсмен – Уповноважений представників громадянського суспільства для захисту прав і свобод інвалідизованих громадян;  Ірина Крошко - голова ВГО «Український конгрес інвалідів»; Михайло Крошко - директор інкюзивного закладу «Всеукраїнський експериментальний центр персональної освіти та соціалізації особистості»; Лариса Діордійчук - голова батьківського комітету закладу зворотної інклюзії «Всеукраїнська школа персональної освіти «Славія» імені Віктора Соломенка»; Ірина  Дружинець - мама дитини з інвалідністю; Анатолій Буднік - голова ГО «Всеукраїнська Народна Рада проти корупції та громадської експертизи влади».

До участі запрошені: керівники Постійного представництва ООН в України, Представництва ЄС в Україні, керівники Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури, Вищої ради правосуддя, Уповноважених Верховної Ради України та Президента України з прав людини та дитини.

Коротко. Сучасний стан десяти відсотків громадян України, які мають інвалідність, вимагає термінового втручання для його невідкладного та радикального покращення. Громадськість стурбована жалюгідним станом людей з інвалідністю і тому звернулася до  Українського конгресу інвалідів та Конгресу громадських об'єднань України, щоб ініціювати Всеукраїнський громадянський рух Людяності та допомогти у вирішенні складних проблем.

Підсумкові матеріали:

Законодавство України щодо осіб з інвалідністю не містить механізмів для реалізації - експерт

Законодавство України щодо осіб з інвалідністю не містить механізмів для реалізації, зокрема щодо притягнення до  відповідальності за порушення прав таких людей.

Про це сказав  Уповноважений представників громадянського суспільства для захисту прав і свобод інвалідизованих громадян Володимир Петровський під час п'ятого засідання круглого столу "Реалізація прав людей з інвалідністю в українських реаліях" в Укрінформі.

"Є порушення чинного законодавства України (щодо осіб з  інвалідністю), воно (законодавство — ред.) не виконується. Законодавство в Україні далеко не найгірше, яке покликане вирішувати проблеми людей з інвалідністю. Але проблеми полягають в тому, що в цьому законодавстві відсутні ключові механізми  для виконання, контролю, відповідальності за позитивні чи негативні результати  дій виконавчої, законодавчої та судової влади України", - сказав він.

Круглий стіл організований громадською організацією "Український конгрес інвалідів".

Відео з круглого столу:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-