«Будинок Мрії». Презентація благодійного аукціону

«Будинок Мрії». Презентація благодійного аукціону

Укрінформ
16 березня 12.30 - Презентація аукціону «Дитячий будинок сімейного типу родини Дехтяренків

Організатор: БФ «Здорове дитинство без меж».

Учасники:   Анатолій Дехтяренко  -  батько-вихователь; Тетяна Репеде - віце-президент БФ “Здорове дитинство без меж”; Гайде Різаєва - кримсько-татарський волонтер, визнана жінкою року у Франції у 2015 році; Ольга Данилюк - PR директорка L'kafa Group; Тетяна Петракова - громадський діяч, автор соціальних проектів, головний редактор соціального глянцу “Ukrainian people”; Тетяна Гуцал (Доканіна) - співачка, громадський діяч, волонтер фонду; Олена Рихальська - кандидат психологічних наук, психотерапевт, тренер у галузі психології успіху і сімейної психотерапії, експерт проекту «Говорить Україна».

Коротко. Під час  прес-конференції будуть обговорені питання, що стосуються   дитячих будинків сімейного типу, повідомлено про результати акції  «Пий каву - допомагай дітям» для дитячого будинку сімейного типу «Дехтяренко», а також презентовано найяскравіші лоти, анонсовано дату проведення аукціону, який має на меті зібрати  500 000  грн для завершення будівельних робіт у дитячому будинку сімейного типу родини Дехтяренків. Щоб діти змогли жити у «Будинку Мрії», об'єдналися громадські діячі, артисти та бізнесмени, готові  надати допомогу.   

Дитячий будинок сімейного типу родини Дехтяренків був створений  2012 року на розпорядження районної  Києво-Святошинської адміністрації. Раніше це була багатодітна родина, в якій зростали троє дітей. Після створення  дитячого будинку сімейного типу сюди влаштували 18 дітей. «Будинок Мрії» забезпечуватиме повне самостійне життя дітей, котрі юридично (не фактично) вийшли з родини.

Розуміючи гостроту цієї проблеми та важливість такої інновації, після реалізації проекту (завершення будівельних робіт), родина  готова  поділитися своїм досвідом його втілення, що стане прикладом щонайменше як для 50-ти дитячих будинків сімейного типу в Київській області.

Довідково. Благодійний фонд “Здорове дитинство без меж” є добровільною членською благодійною організацією, незалежною від будь-яких політичних партій, громадських рухів та організацій.

Починаючи з 2004 року (від моменту створення) Благодійний фонд провів понад 400  благодійних акцій.

Підсумкові матеріали:

Кошти на дім для дитбудинку сімейного типу родини Дехтяренків збиратимуть на аукціоні 31 березня

У Києві 31 березня відбудеться аукціон «Будинок Мрії» з метою збору коштів на завершення будівельних робіт у дитячому будинку сімейного типу родини Дехтяренків.

Про це повідомлялося під час презентації акції в Укрінформі.

За її словами віце-президента БФ «Здорове дитинство без меж» Тетяни Репеде, для того щоб діти змогли жити у «Будинку Мрії», об'єдналися громадські діячі, артисти та бізнесмени, які готові надати допомогу.  

«Дуже сумна статистика, коли 106 тис. дітей, які мають батьків, виховуються в інтернатних закладах. Тому наша мета саме підтримувати дитячі будинки сімейного типу, де дитина має змогу виховуватися у родині і набувати тих цінностей, які вона має далі нести по життю», - заявила Репеде. 

Як зазначила PR директорка L'kafa Group Ольга Данилюк, протягом місяця в мережі ресторанів L'kafa-Cafe проводилась акція «Пий каву - допомагай дітям». «З кожної проданої чашки кави одна гривня передавалася на будівництво будинку для сім'ї Дехтяренків. Хочу зазначити, що за місяць було випито 53 тисячі 287 чашок кави. Окрім того, ми відчиняємо двері нашого ресторану для проведення благодійного аукціону 31 березня,  кошти з якого також підуть на підтримку родини Дехтяренків», - зазначила Данилюк.

Кампанія має на меті зібрати 500 тисяч гривень для завершення будівельних робіт у дитячому будинку сімейного типу родини Дехтяренків. Він був створений 2012 року на розпорядження Києво-Святошинської районної адміністрації. У багатодітній родині зростали троє дітей, а після створення дитячого будинку сімейного типу сюди влаштували 18 дітей. «Будинок Мрії» забезпечуватиме повне самостійне життя дітей, котрі юридично (не фактично) вийшли з родини.

Розуміючи гостроту цієї проблеми та важливість такої інновації, після реалізації проекту родина готова поділитися своїм досвідом, що стане прикладом для щонайменше 50 дитячих будинків сімейного типу у Київській області.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-