Профспілки за соціальний держбюджет-2018

Профспілки за соціальний держбюджет-2018

1223
Ukrinform
5 грудня, 14.00 - Профспілки за соціальний держбюджет- 2018.

Організатор: Федерація професійних спілок України.

Учасники: Григорій Осовий - голова Федерації професійних спілок України; Анатолій Широков - голова ОВАП, голова профспілки працівників НАН України; Віктор Турманов - голова профспілки працівників вугільної промисловості України; Сергій Романюк - заступник голови  профспілки працівників освіти і науки України; Вікторія Коваль - голова профспілки працівників охорони здоров’я України; Валентин Мельник - голова Київської міської ради профспілок.

Підсумкові матеріали:

Профспілки висунули свої вимоги до формування Держбюджету-2018

Профспілки України  висунули сім вимог до уряду і парламенту щодо Держбюджету на 2018 рік, серед яких підвищення мінімальної зарплати до 4100 гривень.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі сказав голова Федерації ппофспілок України Григорій Осовий.

"Президія Федерації профспілок визначила свої орієнтири і вимоги до уряду і парламенту країни стосовно формування основних показників бюджету України на  2018 рік. Насамперед, бюджет має створювати економічні передумови для повної ефективної зайнятості працівників, гарантувати необхідну кількість робочих місць, створювати передумови для справедливого розподілу результатів праці і забезпечувати справедливу оплату праці та інші питання", - сказав він.

Серед вимог Федерації профспілок, за словами Осового, формування у Державному бюджету мінімального рівня зарплати у розмірі 4100 гривень.

"Розмір такої зарплати наразі проектується у 3760 гривень, що нижче за фактичний прожитковий мінімум, який визначається відповідно до Закону України про прожитковий мінімум. Експерти Федерації профспілок на основі розрахунків продемонстрували, що вимога встановити у 2018 році мінімальну зарплату на рівні 4100 гривень є абсолютно законною. Навіть за стандартами ООН потрібно мінімум платити не менше 5 доларів на день", - сказав він.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>