Газотранспортна система України. Загрози і виклики

Газотранспортна система України. Загрози і виклики

Укрінформ
3 серпня об 11.00 відбулася прес-конференція на тему: “Газотранспортна система України. Загрози і виклики” (Зала 1).

Учасники: Ігор Бурак - віце-президент - головний інженер ПАТ "Укртрансгаз"; Віктор Гончаров - голова профспілки працівників апарату управління ПАТ "Укртрансгаз"; Андрій Бойчук - експерт нафтогазової промисловості, голова корпусу захисників Революції гідності.

Підсумкові матеріали:

Укртрансгаз на сьогодні через брак фінансування виконав лише чверть запланованих ремонтних робіт та третину діагностики

ПАТ "Укртрансгаз" на сьогодні виконав лише чверть запланованих ремонтних робіт та третину діагностики. Газовики скаржаться на блокування робіт та закупівлі матеріалів з боку материнської структури "НАК "Нафтогаз України".

Про це на прес-конференції в Укрінформі сказав екс-віце-президент - головний інженер ПАТ "Укртрансгаз" Ігор Бурак, повідомляє кореспондент агентства.

"Ремонти і обслуговування ми виконали на 24%, діагностику - на 35%, капітальні інвестиції - на 14%. За ті 5 місяців, які залишилися, фізично виконати роботи, передбачені річними програмами, неможливо", - відзначив Бурак.

За його словами, уся система регламентних робіт, виконана вчасно і у повному обсязі, мінімізувала б ризик виникнення позаштатних ситуацій і зриву постачання газу.

"Чому такі низькі показники? У кінці І кварталу був змінений менеджмент УТГ: керівники, відповідальні за забезпечення виробництва і проведення закупівель, організацію і виконання ремонтних робіт. Зміни відбулися за погодження НАК "Нафтогаз України", - зазначив Бурак.

Він розповів, що після цього виникли проблеми з оплатою роботи та постачання матеріалів підрядниками.

"Вони припиняли роботи, очікуючи, поки їм заплатять. На сьогодні наздогнати темпи проведення робіт можна лише в обсязі 50%. Наскільки це вплине на газопостачання - спрогнозувати важко", - додав Бурак.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-