Євробачення-2017. Підсумки роботи над організацією і проведенням міжнародного пісенного конкурсу

Євробачення-2017. Підсумки роботи над організацією і проведенням міжнародного пісенного конкурсу

Укрінформ
1 червня, 14:00 - Звітна прес-конференція оргкомітету Євробачення – 2017.

Організатор: Національна суспільна телерадіокомпанія України.

Учасники: Ольга Козиренко - модератор; Павло Грицак - виконавчий продюсер Євробачення України; Роман Керик - заступник виконавчого директора з технічних питань Євробачення України.

Коротко. Під час заходу буде підбито підсумки роботи над організацією і проведенням міжнародного пісенного конкурсу, фінансовим та технічним забезпеченням ПКЄ. Йтиметься також про вплив Євробачення на імідж України за кордоном.

Підсумкові матеріали:

Грицак запевняє, що 30 млн євро, витрачених на Євробачення-2017, є вигадкою  

Виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак спростував чутки про те, що на пісенний конкурс було витрачено 30 млн євро.

Про це він сказав під час звітної прес-конференції оргкомітету Євробачення-2017, що відбулася в Укрінформі.  

"Я говорив, що ми відзвітуємося про витрачені кошти. І ось ми звітуємо. Було витрачено 20,4 млн євро. Інформація про 30 мільйонів витрат є виключно інформаційною "качкою". Ніколи не було навіть плану затрат", - сказав Грицак.

Він порівняв витрати на Євробачення в різні роки. Зокрема, в 2012 році це було 58,9 млн євро витрат. В 2014 році - близько 49 млн євро, що було пов'язано з місцем проведення, де раніше не проходили прямоефірні телевізійні події. 

"І подібну ситуацію ми мали нині в Україні, де місцем проведення було обрано МВЦ - і суттєва  частина витрат пішла на заповнення МВЦ і забудову інфраструктури, тому що це була фактично пуста коробка. Це дало багато можливостей для творчих реалізацій і виробничих питань, але вимагало більших витрат", - уточнив Грицак. 

В 2015 році, Австрія, - це 38 млн євро. В 2016, Швеція, - 23 млн євро, які складалися із 13 млн шведського телебачення і близько 10 млн - м.Стокгольма. Подібна модель, за його словами, була зараз в Україні - це кошти державного і міського бюджетів.  

"Інформація про те, що 9 млн коштувало Євробачення в Швеції, не відповідає дійсності. Ми, до речі, робили письмові запити на організаторів", - додав він.

В Україні нині також використали шведську модель щодо організації конкурсу. Достатньо багато в команді було фахівців із Швеції. Але там була трохи інша модель витрат. Місто Стокгольм напряму забезпечувало Євровіжн-вілладж, Євроклуб, зону для делегацій, прес-центр, безпеку, транспорт для команд і так далі. 

"В Україні ці кошти були отримані ПАТ НСТУ як стаття доходу від м.Києва і витрачалися від ПАТ НСТУ. Частина коштів була витрачена в кінці 2016 року - в межах 35 млн грн, і в межах 15 млн було повернуто м.Києву як зекономлені кошти. І 165 млн було отримано в кінці лютого", - сказав Грицак. 

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-