Заступник мінстра юстиції про актуальні питання щодо конкурсного відбору  приватних виконавців

Заступник мінстра юстиції про актуальні питання щодо конкурсного відбору приватних виконавців

Укрінформ
8 лютого о 15.00 відбувся брифінг заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергія Шкляра  щодо актуальних питань конкурсного відбору осіб, які мають намір працювати приватними виконавцями. (Зала 1)

У заході також візяли участь:   Дмитро Журавльов - перший заступник директора Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України;  Довидас Віткаускас - координатор проекту ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні».

Під час брифінгу було проінформовано:

1. Як проходить відбір кандидатів у приватні виконавці

2. Які вимоги до кандидатів у приватні виконавці

3. У який спосіб формуються списки слухачів навчальних курсів з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів.

Підсумкові матеріали:

Нікому з тих, хто має намір стати приватним виконавцем, не відмовили у навчанні - Мін'юст

Під час прийому документів на участь у конкурсному відборі осіб, які мають намір працювати приватним виконавцем, не відмовили жодному із претендентів.

Про це під час брифінгу в Укрінформі повідомив заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр.

«Жодній особі, яка подала документи на навчання, не відмовлено. Всі, хто подалися, будуть навчатися»,- заявив Шкляр.

За його словами, майже 800 осіб зголосилися спробувати себе у спеціальності приватного виконавця.

"Навчання буде відбуватися 23 робочі дні... Перші групи списків уже оприлюднені", - зауважив заступник міністра юстиції.

Окрім того, за його словами, уже підготовлені завдання для кваліфікаційного іспиту приватних виконавців, «який найближчим часом буде затверджений і з'явиться на сайті Міністерства юстиції».

Більше половини бажаючих стати приватними виконавцями складають державні виконавці - Журавльов

Серед осіб, які подали документи до Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України з наміром працювати приватними виконавцями, 52% складають державні виконавці.

Про це під час брифінгу в Укрінформі повідомив  перший заступник директора Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України Дмитро Журавльов.

«Що стосується якісного складу осіб, які подали документи на навчання, то сьогодні ми бачимо, що  52% - державні виконавці, 2% - арбітражні керуючі, 3% адвокати і 43% - інші особи», - зазначив Журавльов.

Він підкреслив, що уже сформовані три потоки по 210 осіб і відомі графіки навчання.

«Перша дата відома: з 27 лютого до 27 березня триватиме навчальний період. Наступний період планується з 3 квітня по 29 квітня. Третій - з 10 травня по 8 червня, це з урахуванням святкових та вихідних днів», - зауважив Журавльов.

За його словами, бажаючих стати приватними виконавцями виявилося 726 осіб. Нині, підкреслює Журавльов, інтенсивність подання документів спадає.

«Якщо спочатку були сотні, то нині - 10-15 документів надходять до Інституту», -  підкреслив перший заступник директора Інституту.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-