Чому пенсії колишнім «силовикам» призвели до перекриття основних автомагістралей України?

Чому пенсії колишнім «силовикам» призвели до перекриття основних автомагістралей України?

Укрінформ
12 грудня о 16.00 відбулася прес-конференція ветеранів органів внутрішніх справ - організаторів всеукраїнської акції протесту, викликаної ухваленим Верховною Радою Закону №5130 щодо пенсійного забезпечення колишніх працівників силових структур. (Зала 1)

Організатор: Всеукраїнська громадська організація "Громада і Закон".

Учасники:  Михайло Ільницький - голова ВГО "Громада і Закон", к. ю. н.,   голова Координаційної ради; Олена Скліфус - ветеран органів внутрішніх справ, координатор акції в м. Києві;  Олександр Бурковський - адвокат; Володимир Панін - ветеран МВС; Микола Грищук  - ветеран МВС.

Підсумкові матеріали:

Ветерани силових структур вимагають справедливого пенсійного забезпечення

Представники Всеукраїнської громадської організації "Громада і закон" вимагають від Президента України накласти вето на ухвалений Верховною Радою Закон № 5130, який на їхню думку, заважає справедливому перерахунку пенсій для ветеранів силових структур.

Про це у ході прес-конференції в Укрінформі повідомив голова ВГО "Громада і Закон" Михайло Ільницький.

"Тут зібралися представники відомств, Міністерств, чорнобильці, афганці, і ті верстви, які сьогодні мають питання щодо підписання Президентом України Закону № 5130 і це є болючою і гострою темою. 6 грудня ми провели спільну акцію щодо непідписання або неприйняття Закону № 5130 Верховною Радою України. Під стінами зібрались дуже багато наших ветеранів силових відомств, їх сімей, інших громадських організацій. Але на жаль Закон прийнятий і зараз знаходиться у Президента на підписанні", - сказав Ільницький.

Зокрема, ветерани силових структур підготували звернення до Президента України Петра Порошенка, в якому вимагають справедливий перерахунок пенсій для колишніх співробітників МВС, СБУ, Міноборони, пенітенціарної служби, Мін'юсту, афганців, чорнобильців та інших.

"Ми ветерани пенсіонери військової служби МВС України, Міністерства юстиції, СБУ та інші громадяни силових відомств підтримуємо зусилля Президента України з реформування правоохоронних органів з метою розбудови та захисту економіки України. Разом з тим, звертаємося до Вас особисто з приводу захисту та відновлення конституційних прав з належного пенсійного забезпечення, збереження соціальних пільг та гарантій", - зазначив адвокат Олександр Бурковський.

За його словами, координаційна рада, яка створена на базі громадської організації, закликає Президента накласти вето на Закон "5130" і в подальшому не розглядати його у зв’язку із суспільною недоцільністю. "Також просимо вас видати розпорядження Президента України та створити робочу групу з числа представників Адміністрації Президента, Кабміну, МВС, Міністерства соціальної політики, Міністерства оборони України, СБУ, Пенсійного фонду, громадських організацій, військовослужбовців з метою напрацювання рішення для відновлення соціальних гарантій вказаних категорій осіб", - додав він.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-