Англійською заговорять соціально незахищені верстви населення

Англійською заговорять соціально незахищені верстви населення

3398
Ukrinform
30 серпня об 11.30 відбулася прес-конференція на тему: "Понад 1 мільйон соціально незахищених осіб в Україні заговорить англійською" (Зала 2).

Організатор: Державна служба зайнятості (Центральний апарат).

Учасники: Сергій Кравченко - заступник голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату);  Марія Богуслав - заступник голови Всеукраїнської громадської організації "Українська студентська спілка"; Віталій Гдичинський - заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти; Віталій Зубков - методолог соціального проекту "Lingva.Skills"; Ярослав Костецький - голова секретаріату ГО «Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська студентська спілка».

Підсумкові матеріали:

Для безробітних, учасників АТО і переселенців презентували програму безкоштовного вивчення англійської

Державна служба зайнятості України та соціальний проект з вивчення англійської мови LingvaSkills, розроблений командою "Академія Навичок", презентували програму безкоштовного навчання англійської мови безробітних, учасників АТО і вимушених переселенців.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі повідомив заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко.

"Сьогодні кожна друга, третя вакансія вимагає знання англійської мови. Таким чином ми можемо зробити більш конкурентоздатними наших безробітних на ринку праці. Наразі в Державній службі зайнятості цей проект є одним із перших, де кожен безробітний зможе вивчати англійську мову дистанційно", - сказав Кравченко.

Він зазначив, що навчання на сайті соціального проекту LingvaSkills вже проходять більше 1 600 співробітників Державної служби зайнятості.

Кравченко наголосив, що вивчати англійську також можна і у центрах зайнятості. "Ми виділяємо кошти для закупівлі нових комп’ютерів. Буде створений куточок для вільного пошуку роботи, ми в кожній зоні хочемо зробити Wi-Fi. На сьогоднішній день є 560 центрів зайнятості, тобто в кожному маленькому містечку і навіть в селищі міського типу є центр зайнятості, де ви можете прийти і вивчати не тільки англійську мову, а будь-що", - зазначив він.

Водночас, заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти Віталій Гдичинський зауважив, що тестове навчання було розпочато у Міністерстві юстиції у червні поточного року, згодом почали приєднуватись інші державні органи влади. "Проект дасть можливість понад 1 мільйону українців володіти англійською мовою і досягати успіхів у кар’єрному рості, у побуті. Важливо те, що ми будемо навчати державних службовців і чиновників, але й соціально незахищені верстви населення", - сказав Гдичинський.

Раніше в Укрінформі презентували безкоштовну онлайн-технологію з вивчення англійської мови LingvaSkills для співробітників Міністерства юстиції України.

Відео с прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>