Безкоштовний онлайн-курс з підготовки до ЗНО для школярів з Донбасу та Криму

01.06.2016 17:00 996

1 червня о 17.00 в Міжнародний день захисту дітей стартував безкоштовний інтенсивний онлайн-курс для школярів з Донбасу та Криму, учасників АТО з підготовки до ЗНО та ДПА з української мови та літератури.  (Зала 1)

Організатори: ГО "Фонд "Відкрита політика", Міністерство інформаційної політики України, УНІА "Укрінформ" за підтримки Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Уроки транслюватимуться в онлайн-режимі на YouTube-каналах УНІА "Укрінформ" <https://m.youtube.com/user/UkrinformTV>  та ГО «Фонд «Відкрита політика» <https://m.youtube.com/channel/UCRQsTD5VkXGlqev9JV7pA-Q>. Уроки також можна буде прослухати в режимі запису всім без обмежень. Усі матеріали будуть доступні на сайті www.openpolicy.org.ua, www.pedpresa.ua.

Важливо, що у слухачів буде можливість співпрацювати з педагогами, отримувати домашнє завдання, консультації тощо. Ця ініціатива спрямована на підтримку рівного доступу до якісної освіти школярів не тільки з Донбасу, Криму, учасників АТО, а й для учнів сільських, гірських  шкіл, освітніх закладів в малодоступних районах.

Розклад уроків та програма курсу «Інтенсивна підготовка до ЗНО з української мови та літератури» розміщена за посиланням:http://donbasscrimea.openpolicy.org.ua/?p=769.

В червні стартує також безкоштовний он-лайн курс з підготовки до здачі ЗНО-ДПА з історії України.

Відео с прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-