Соціальна карта учасників АТО

Соціальна карта учасників АТО

Укрінформ
12 квітня об 11.00 відбулася прес-конференція на тему: "Старт програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО»". (Зала 1)

Організатор: Всеукраїнське Об'єднання Учасників АТО "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!".

У заході взяли участь: Руслан Руденко - голова правління Всеукраїнського Об'єднання Учасників АТО "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"; Артур Дерев'янко - голова Державної служби України у справах війни та учасників АТО; Віктор Толочко - командир батальйону імені генерала  Кульчицького (НГУ); Микола Білосвіт - командир 12-го окремого мотопіхотного батальйону м. Київ (ЗСУ); Андрій Янченко -  заступник голови Київської обласної державної адміністрації; Ігор Баленко - голова Наглядової Ради ПрАТ "Фуршет"; Марія Островська - адвокат, координатор Національної асоціації адвокатів України з питань надання правової допомоги учасникам АТО, голова Громадської організації "Волонтерська правова допомога "Мост"; Олена Милованова - PR-директор торгівельної мережі "Фокстрот"; Максим Буртовий - генеральний директор мережі аптечних супермаркетів ВІТАЛЮКС.

Підсумкові матеріали:

В Укрінформі презентували "Соціальну картку учасників АТО"

За ініціативи Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці-разом!" та за підтримки Держслужби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції сьогодні відбувся старт програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій -  презентована  "Соціальна картка учасників АТО".

Про це повідомив на презентації в Укрінформі голова правління Всеукраїнського Об'єднання Учасників АТО "Українці-разом!" Руслан Руденко.

"Соціальна картка учасників АТО дозволить учасникам бойових дій та членам їх родин отримувати безкоштовну правову та юридичну консультацію, безкоштовне обстеження та надання медичних послуг, знижки на покупки у торгових мережах", -  сказав Руденко.

Він зауважив, що у перспективі можливості картки розширяться завдяки новим партнерам. Зараз у стадії домовленостей знижки на пальне, безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Наразі за карткою можна отримати знижки - 7 відсотків у магазинах "Фуршет", до 10 відсотків у торговельній мережі "Фокстрот" та у мережі аптечних супермаркетів Віталюкс. Долучитись до акції виявив бажання і Епіцентр, повідомили на прес-конференції.

Вже виготовлено  25 тисяч карток, які почнуть поступово видаватись учасникам АТО. Сьогодні видали  перші картки командиру 12-го окремого мотопіхотного батальйону м. Київ (ЗСУ) Миколі Білосвіту та командиру батальйону імені генерала Кульчицького (НГУ)  Віктору Толочко. 

На прес-конференції також повідомили, що для учасників АТО працює цілодобова  гаряча лінія 0800 50 75 75, за якою можна отримати юридичну допомогу.

"Над проектом "Соціальна картка учасників АТО" працювали два роки", - повідомив голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев'янко. 

За його словами, цей проект буде реалізований як в окремих містах, так і по всій Україні: власник картки зможе у мережах магазинів отримувати знижки у всіх регіонах, і в той же час користуватися безкоштовно міським транспортом, зокрема, у столиці. Тобто ця картка багатофункціональна, зазначив  Дерев'янко. 

Він додав, що на сьогодні - близько 204 тис. учасників АТО, після хвилі демобілізації ця кількість збільшиться.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-