Експерт з ЄС назвав наратив, який використовується для підриву демократії в Україні

Експерт з ЄС назвав наратив, який використовується для підриву демократії в Україні

Укрінформ
Основний дезінформаційний наратив, який використовується для підриву демократії в Україні, - це заяви про втрату державного суверенітету через буцімто зовнішнє управління з боку міжнародних партнерів.

Про це заявив менеджер сектору співпраці в галузі стратегічних комунікацій і прав людини в Представництві Європейського Союзу в Україні Марко Ферраро під час першого міжнародного форуму зі стратегічних комунікацій Kyiv Stratcom Forum 2021, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Наратив про зовнішнє управління, про те, що Україна втратила суверенітет, тому що вона начебто перебуває під контролем міжнародних організацій, - це те, з чим я найчастіше стикаюся і в робочій діяльності, і на особистому рівні. Звісно, що насправді це не відповідає дійсності», - сказав Ферраро.

Він додав, що найкраща протиотрута подібній дезінформації – це якісна комунікація. У цьому контексті експерт порадив більше спілкуватися на цю тему з різними українськими аудиторіями і надавати достовірну інформацію.

«Ми в Україні робимо це на багатьох рівнях - працюємо зі студентами, підприємцями, організаціями громадянського суспільства і з широким загалом. Ми пояснюємо, яку підтримку надає ЄС Україні, що є основою для співпраці між Україною і ЄС і чому і як ми підтримуємо реформи в Україні», - зазначив Ферраро.

Як повідомляв Укрінформ, 7 і 8 грудня 2021 року у столиці України проходить Kyiv Stratcom Forum – перший міжнародний форум зі стратегічних комунікацій в Україні. У його роботі беруть участь дипломати НАТО і ЄС, українські посадовці, представники українських громадських організацій, що спеціалізуються на стратегічних комунікаціях і боротьбі з дезінформацією. Організатором форуму виступив Центр стратегічних комунікацій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-