"Прослушка" в кабінеті Труби може зашкодити розслідуванню резонансних справ - ДБР

Укрінформ
Апаратура для прослуховування, яка була виявлена у кабінеті директора ДБР Романа Труби, може зашкодити стану досудового розслідування кримінальних проваджень, які знаходяться у ДБР.

Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” сказала речниця ДБР Анжеліка Іванова, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Це може зашкодити стану досудового розслідування деяких кримінальних проваджень, адже в кабінеті директора відбуваються наради, в тому числі, з керівниками слідчих управлінь, зі слідчими, які проводять досудове розслідування і доповідають про стан розслідування кримінальних проваджень, озвучуючи іноді і інформацію, яка є таємницею досудового розслідування. Мова йде про ризики, пов'язані з таємницею досудового розслідування, яка може завчасно бути розкрита і зашкодить фінальному етапу досудового розслідування окремих проваджень. Особливо зважаючи на те, що до підслідності ДБР входять такі суб'єкти, як високопосадовці, правоохоронці та судді”, - сказала Іванова.

Вона уточнила, що виявили апаратуру для прослуховування випадково - одна з працівниць, яка просто провітрювала приміщення, при первинному зовнішньому огляді виявила у вентиляційній системі елементи, схожі на апаратуру для прослуховування, і повідомила про це поліцію та інших працівників ДБР.

Читайте також: ДБР розслідує майже 25 тисяч справ — Труба

“Поки що нам невідомо, для чого і ким вона була туди вмонтована, і за яких умов. Просто, елементарно, це зробити було неможливо. Вочевидь, це працювали люди, які розбираються в цьому”, - зазначила Іванова.

Як повідомлялося, у суботу директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що в його кабінеті виявлено апаратуру для прослуховування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-