Лещенко заявляє, що контракт Манафорта з Януковичем випадково знайшли “айтішники”

Лещенко заявляє, що контракт Манафорта з Януковичем випадково знайшли “айтішники”

Укрінформ
Народний депутат Сергій Лещенко стверджує, що серед паперів, які він передав до Генпрокуратури, були документи з підписами Януковича, а також контракт, за яким Манафорт отримав гроші від Януковича – 750 тисяч доларів.

Про це він заявив в ефірі телеканалу ZIK.

Депутат стверджує, що серед документів, які він передав до ГПУ, і які потім йому повернули з ФБР, були документи, знайдені в київському офісі Пола Манафорта на вулиці Софіївській, 4.

«Після того, як Манафорт і Янукович втекли з України, в офіс на Софіївську заїхали українській «айтішники», які знайшли ці документи і передали їх мені. Ці люди вже були допитані Генпрокуратурою, і достовірність документів ніхто під сумнів не ставить. Серед масиву паперів були документи з підписами Януковича, а також контракт, за яким Манафорт отримав гроші від Януковича, але не напряму, а за шахрайською схемою», – зауважив Лещенко.

Також він стверджує, що Манафорт отримав гроші на американський рахунок з рахунку компанії, яка була зареєстрована на Белізі (офшорна країна в Карибському басейні), і рахунок цього офшору до того ж був відкритий у Киргизстані.

«За цим рахунком Манафорту було перераховано 750 тисяч доларів за певну дату у 2009 році. У цьому договорі були печатки, особисті підписи Манафорта – переказ відбувався не як консультаційні послуги, а як начебто Манафорт продав 500 комп’ютерів. Цей же платіж фігурує в «чорній бухгалтерії» Партії регіонів – саме на цю суму, і саме за цю дату», – підкреслив Лещенко.

Відтак, запевняє депутат, усі розмови Генпрокурора Луценка про те, що «чорна бухгалтерія» – фейк, є дезінформацією.

«Офіційно мене ніхто ні в чому не звинувачував, а неофіційно – Джуліані, який був дезінформований Генпрокурором Луценком, сказав в ефірі американського телеканалу, що мене звинувачують за втручання в американські вибори, і я засуджений в Україні за оприлюднення «фейкової» бухгалтерії.

Читайте також: Лещенко передав ГПУ матеріали з офісу Манафорта

Безумовно, все це йому розказав Генпрокурор Луценко. Але «чорна бухгалтерія» підтверджена українською експертизою та підлеглими самого ж Луценка. Тоді як в США це підтверджено фактичними переказами, які приходили на рахунки Манафорта, за що його і засудили до 7,5 року, зокрема за ухилення від сплати податків», – пояснив Сергій Лещенко.

Як повідомлялося, раніше народний депутат України Сергій Лещенко заявив, що Генпрокурор Юрій Луценко ввів адвоката Дональда Трампа Руді Джуліані в оману, через що той скасував свою заплановану поїздку до України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-