Порошенко підписав закон про передачу Андріївської церкви Вселенському патріархату

Порошенко підписав закон про передачу Андріївської церкви Вселенському патріархату

Укрінформ
Президент Петро Порошенко підписав закон про передачу Андріївської церкви у Києві в безоплатне постійне користування Вселенському патріархату.

Про це свідчать дані на сторінці закону № 9208 на сайті Верховної Ради. 

Зокрема, у графі про дату та стан проходження документа зазначається, що 7 листопада закон “повернуто з підписом від Президента”.

Як повідомлялося, Верховна Рада 18 жовтня ухвалила закон, згідно з яким Андріївська церква передається у безоплатне постійне користування Вселенському патріархату.

Читайте також: Представництво Вселенського патріархату в Україні виконуватиме функції посольства

11 жовтня синод Вселенського патріархату ухвалив рішення надати Томос про автокефалію православній церкві в Україні. Тепер у Києві має бути скликано Собор за участю архієреїв УПЦ КП, УАПЦ, а також УПЦ МП, які звернулися до Вселенського Патріарха з проханням про Томос. Собор здійснить церковне об’єднання, утворивши єдину помісну УПЦ, і обере її предстоятеля. Після цього відбудеться отримання предстоятелем єдиної помісної автокефальної УПЦ Томоса як документа (грамоти).

Президент Петро Порошенко та Вселенський Патріарх Варфоломій 3 листопада підписали у Стамбулі Угоду про співпрацю та взаємодію між Україною та Вселенським патріархатом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-